2737
2739

ممنون میشم میخوام بخرم 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهی جنوب منظورته 

والا بهمون گفتن ماهی گرمسیری بخورید 

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
2728
شوریده  زبیدی  حلوا سیاه

مرسی عزیزم ...ما تبریزیم همه جا پیدا میشن این نوع ماهیا؟ 

شوریده  حلوا سفید   حلوا سیاه زبیدی  کفشک  ماهی زبون  ماهی  سرخو  ...

ممنونم دوست گلمم

والا بهمون گفتن ماهی گرمسیری بخورید 

ماهی  جنوبه دیگه نکنه شما قطب شمالی؟؟😐😐😐 الان دیگه فروشگاهام بسته بندی شده رو دارن

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2738
ماهی  جنوبه دیگه نکنه شما قطب شمالی؟؟😐😐😐 الان دیگه فروشگاهام بسته بندی شده رو دارن

ببخشید متوجه مشدم ...🙏

پس ماهی های جنوب گرمسیرین درسته الان افتاد برام 😊

ببخشید متوجه مشدم ...🙏 پس ماهی های جنوب گرمسیرین درسته الان افتاد برام 😊

اره عزیز برو بگو ماهی جنوب میخوام  تو  فروشگاه ها معمولا هست از بین این ماها که گفتم شیر گوشتش عین مرغه سفید  خوارم  یا همون استخون به قول شما نداره حلوا سیاهم  خوشمزست

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
اره عزیز برو بگو ماهی جنوب میخوام  تو  فروشگاه ها معمولا هست از بین این ماها که گفتم شیر گ ...

چشم عزیزممم مرسیییی