2726
عنوان

از بین بردن جوش صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 65 پست
چه خوب قیمتش چنده خدایی جوشهای زیرپوستی همه رفت؟ میریزه اول بیرون؟

اره عالیه کرمش

من پوستم خوب شد دیگه استفاده نمیکنم

۱۹۰ هست ولی ۱۵ درصد تخفیف زده بخاطره اربعین

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عالیه کرمش من پوستم خوب شد دیگه استفاده نمیکنم ۱۹۰ هست ولی ۱۵ درصد تخفیف زده بخاطره اربعین

یعنی بخاطر استفاده از آءوستا پوستت خوب شد؟ برنگشت؟

چه مدت استفاده کردی عزیزم

2728
یعنی بخاطر استفاده از آءوستا پوستت خوب شد؟ برنگشت؟ چه مدت استفاده کردی عزیزم

اره بخدا

ب خیلیا معرفیش کردم 

برای همه نوع مشکلات پوستی خوبه

من برای اینکه ظرفش خالی بشه ۶ ماه استفادش کردم ، الان صورتم خوب شده دگ نمیزمش

یماهه صورتو ترمیم میکنه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
اره بخدا ب خیلیا معرفیش کردم  برای همه نوع مشکلات پوستی خوبه من برای اینکه ظرفش خالی بشه ۶ م ...

چقدر خوب من خیلی جوش زیر پوستی دارم خیلییی جوش چرکی هم دارم

زیرپوستی ها مهم تره برام که از بین برن از میاره، زیر پوستیارو بیرون بعد خوب میکنه؟ 

چقدر خوب من خیلی جوش زیر پوستی دارم خیلییی جوش چرکی هم دارم زیرپوستی ها مهم تره برام که از بین برن ...

اره اول میاره رو پوست بعد کلا میسوزونه جوشارو

از داروخانه گرفتین؟ اصل بودنش و از کجا بفهمم چند خریدی عزیزم

ن از ی کاناله

بعد کلا دیگه جوش نمیزنم دیگه چ برسه ی گرمی بخورم و جوش بزنم

روش آرمه استاندارد داره

الان نمیدونم چنده قیمتش

[QUOTE=108231163]😄😄😄😄😄 فدای سرت همه نباید یک شکل باشن که قیافه بعضی آدم ها هم این جوریه جوش میزنن دیگه ...[/QUOT

آره دقیقا😂

وای بعضی هارو میبینم پوستشون صااااااافففف یکدست هیچی ندارن انقدر حال میکنم با پوستشون

2706