1464
1411
عنوان

از بین بردن جوش صورت

332 بازدید | 64 پست

سلام شبتون بخیر

اگر کسی از کترل استفاده کرده نظرشو بگه 

من میخوام برای از بین بردن جوشهای زیرپوستی و جای جوشام کلا از بین بردن جوش های صورتم استفاده کنم ولی دو دلم که بخرم یا نه نظرتون و بگید🥰

من اگوستا استفاده کردم

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

من برای جوشام سیر رنده کردم زدم در حد دو سه دقه بعد شستم الان دارم مرتب از گلاب و روغن بادام شیرین استفاده میکنم بهتر شده 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔

از درون اکی هستی ؟؟

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
اگوستا چی هست؟ 

کرمه ، زدم واسه جوشام خوب شد

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  
آره آزمایش دادم اوک بودم فقط تپلم که باید لاغر کنم همین 

هورمونات مشکلی ندارن؟

بعد چرا نمیری دکتر پوست؟؟

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......
1449
جوش زیرپوستی هم داشتی؟ از اینا که تو نور بیشتر معلوم میشن خوب شدن؟

اره پر بود صورتم

تا دلت بخواد رفتم کلی هم همیشه هزینه کردم هیچکدوم جواب نداد 

درکت میکنم بهتر لاغر بشی. تا سگ بدنت دفع بشه اب زیاد بخور اونم ناشتا 

1474
چه خوب قیمتش چنده خدایی جوشهای زیرپوستی همه رفت؟ میریزه اول بیرون؟

اره عالیه کرمش

من پوستم خوب شد دیگه استفاده نمیکنم

۱۹۰ هست ولی ۱۵ درصد تخفیف زده بخاطره اربعین

اره عالیه کرمش من پوستم خوب شد دیگه استفاده نمیکنم ۱۹۰ هست ولی ۱۵ درصد تخفیف زده بخاطره اربعین

یعنی بخاطر استفاده از آءوستا پوستت خوب شد؟ برنگشت؟

چه مدت استفاده کردی عزیزم

1450