2737
2734
عنوان

اقدام بارداری

89 بازدید | 9 پست

خانما من یبار موقع تخمک گذاری روز ۱۴ پری رفتم سونو دادم چنتا فولی داشتم ک بزرگترینشون ۱۱ و ۱۵ بود ولی هیچ مشکل دگ ای نداشتم دکترم بهم گفت سایز فولیهات کوجیکه بهم لتروزول ک اون ماه باردار نشدم این ماه دگ نمیخوام دارو مصرف کنم حالا واقعا با سایز فولی ۱۵ نمیشه باردار شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونکه اره ولی میخوام ببینم کسی اینجوری بوده

من شنیدم یا تو همین سایت خوندم که بوده ، من فولیکولام بدون دارو پانزده و شونزده هستن گاهی اوقات ،یه بارم حامله شدم که متاسفانه خارج رحمی بود و نمیدونم فولیکولم چقدر بوده اونموقع ، ولی دارو نمی خوردم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738

من تجربه ندارم

ولی خیلی ها را دیدم مشکلیم ندارن ولی قرص میخورن که کمک به تخمک گذاری کنه

یا واسه دوقلوزایی

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.

میشع ولی کلا سایز مناسبش

18تا24نهایتا25

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم.