2733
2734
عنوان

میشه بیاید

84 بازدید | 19 پست

سلام دوستان 

من 5 ماهی هست نامزد کردم بعدش پدرم اجازه نمیده با نامزدم دوتایی تنها بیرون بریم میگه بعد عقد.. حالا من خودم همش به نامزدم میگم دزدکی بریم اونم اول میگه باشه ولی وقتی سر موعد میشه بهانه میاره 😑 خیلی می‌ترسه پدرم مارو ببینه و دیدش نسبت به نامزدم بد بشه 😶😏

حالا از هفته پیش قرار بود دوشنبه یعنی فردا بریم بیرون اما الان بهم میگه نمیتونم بیام  خیلی ناراحتم چرا اینجوری رفتار میکنه همیشه کارشو به من ترجیح میده 😑😔 باور کنید دوستم هرهفته با دوست پسرش بیرون میرن اما ما اصلا 🤐 هرکی منو میبینه میگه دزدکی بیرون برید اما نامزدم اینجوری میکنه خیلی ناراحتم از این رفتارش قسم خوردم دیگه هیچ وقت بهش نگم بیاد بریم بیرون 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بگید چه  رفتاری  داشته باشم 😥🤨

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عقد کنید ک راحت برید و بیاید

بعد از صفر احتمالا 

2738
نامزدت حرمت پدرت و نگه میداره چون میدونه پدرت ازاین ک بیرون برید خوشش نمیاد

آره درسته ولی من حرصم میگیره واقعا اینکه غین خیالش نیست منو ببینه مثلا قرار فردا رو بخاطر کارش کنسل کرد😏

خب عزیزم تحمل کن این چند وقتم .یعنی خونتون هم اصلا نمیاد

10 روز یکبار شام میادش

این دیگه چه طرز فکریه اخه  اگه بیرون نرید چجوری همو بشناسید پس

تو شهر و منطقه ما همینه متاسفانه 😑

شاید تو شهر کوچیک هستید و پدرتون از ترس ابرو نمیخداد برید و شاید پیش خودش فکرمیکنه ی وقت اتفاقی بینت ...

بله دقیقا میگه 1 درصد احتمال بده بهم بخوره مردم هزارتا حرف درمیارن اگه باهاش بیرون بری

2706