2726
اووو پانزده سال قیمت اینو میگیره دوسالش پس زیاد نیست

ن عزیزم  بیشترازایناس 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اووو پانزده سال قیمت اینو میگیره دوسالش پس زیاد نیست

کلا نظام ما هیچکس بالای ۳ و نیم میلیون حقوق نمیگیره که تا جایی که ما میدونیم

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
در اون صورت ۶ یا ۷ تومن داره 

من که ندیدم/:😂

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
جدی درجه اش چیه

اگر نمیزننم ی عده  سیکل بخدا  تحصیلاتش ...درجه اش و نمیدونم  والله ...ولی  مادرشوهرم گفت  ۷ فیش حقوقیشون ...من سوال نمیکنم  درموردشون و درجه اشون 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
آره منم ندیدم 

ولی بهش بگو خودش حتما بپرسه چون رو درواسی که نداره بحث یه عمر زندگیه😘

آره منم ندیدم 

عوضش من زیاد دیدم کارت حکمت هم دارن  تخفیف واینا همه جازیادشاملشون  میشه

نه بابا پدر شوهر من سرهنگ تمام ۴ یا ۵ تومن میگیره چه خبره ۷ تومن 

بازنشسته هاکمترمیگیرن عزیزم ....این موردی روهم ک من میدونم  فیش حقوقیش دست مادرشوهرمه  میدونه 

بازنشسته هاکمترمیگیرن عزیزم ....این موردی روهم ک من میدونم  فیش حقوقیش دست مادرشوهرمه  مید ...

نمیدونم والا، ولی شوهرم میگفت حقوق الان بابام از وقتی سرکار میرفت بیشتر شده ، دوره خدمت مزایاشون بیشتره حقوق کمتر بعد خدمت برعکس میشه 

بازم فیش ندیدم چیزیه که خودشون گفتن

2706