2410
2553
عنوان

کی اینجا مثل منه؟؟؟ 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 127 پست
فکر نمیکنم.من اعتماد به نفسم تو بیشتر زمینه ها بالاست.خیلی کم پیش میاد اعتماد به نفسمو از دست بدم

برعکس استارتر حتی عکسایی که خوب نیفتادم رو پاک نمیکنم و یادگاری نگه میدارم. به همه هم نشون میدم.خودمو جذاب و خاص میدونم و هرچی دوستام تلاش میکنن بگن توهمه زیر بار نمیرم.رو اعصابشونم از این لحاظ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نمیکنم.من اعتماد به نفسم تو بیشتر زمینه ها بالاست.خیلی کم پیش میاد اعتماد به نفسمو از دست بدم

آدمای کمال گرا احساس تقص درونی دارن به این خاطر که دنبال کامل بودن هستند...

آدمای کمال گرا احساس تقص درونی دارن به این خاطر که دنبال کامل بودن هستند...

پس به علت کمبود اعتماد به نفس کمال گرا نمیشن.به علت کمال گرایی احساس نقص بهشون دست میده

2720
🤣🤣🤣 راس میگی بابا ساعتی پنجاه در میاره  😯🤣😁

ببین من واسه اسم خودمو کشتم هم اسم خودم که حالم ازش بهم میخوره اسم دخترمم ۵۰ درصد دوسش دارم خیلی دلم میخواست اسم بهتر میذاشتم متاسفانه خیلی عوامل دست به دست هم داد و نشد هنووووز ناراحتشم واقعا یکی از حسرتهای بزرگ زندگیم اسم خودم و دخترمه 😥😔😔😢

یارب نظر تو برنگردد...
نه بابا منم میخام مثل اونا باشم انقدا عکسامو فتوشاپ میکنم خسته میشم میخام هر بار اینجاعکسامو بزارم ن ...

من اصلا برنامه فتوشاپ توگوشیم ندارم عکسی ک میگیرم همینجورمیزارم البته خودموهمسرم باهم تکی هم نمیزارم

2714
ببین من واسه اسم خودمو کشتم هم اسم خودم که حالم ازش بهم میخوره اسم دخترمم ۵۰ درصد دوسش دارم خیلی دلم ...

من عاشق اسمم هستم تومدرسه مسخره میکردن اسم یکی ازرنگاس😊ولی من عاشقشم اسم ی گله 

من عاشق اسمم هستم تومدرسه مسخره میکردن اسم یکی ازرنگاس😊ولی من عاشقشم اسم ی گله 

خب اسم شما قشنگه 

من اسمم خیلی داغوووونه واقعا قدیمی و عجیب غریب و به گوش هیچکس تاحالا نخورده هرجا میرم صدبار تکرار میکنم اخرشم هیچکس یاد نمیگیره 

کاش اسم منم یه رنگ و گل بود 

😢😢😢

یارب نظر تو برنگردد...
ببین من واسه اسم خودمو کشتم هم اسم خودم که حالم ازش بهم میخوره اسم دخترمم ۵۰ درصد دوسش دارم خیلی دلم ...

وااااای پس عین همیم مطمعن باش یکی دیگه هم میذاشتی باز همینو میگفتی جلو بچت نگیا این حرفارو 😯 اونم اینطوری میشه 

راستی میشه بدونم اسمش چیه البته اگه مشکلی نداری؟ 

کاربری دست دونفر
من اصلا برنامه فتوشاپ توگوشیم ندارم عکسی ک میگیرم همینجورمیزارم البته خودموهمسرم باهم تکی هم نمیزارم

فک کنم همون بهتر که ندارین منم هی میخام پاک کنما اما نمیتونم😥

کاربری دست دونفر
خب اسم شما قشنگه  من اسمم خیلی داغوووونه واقعا قدیمی و عجیب غریب و به گوش هیچکس تاحالا نخورده ...

وای دقیقا هر چی سنگه مال پای لنگه چون اینطوریم اسممونم خوب نیس 😂😂 بیشتر حرص میخوریم 

باورت میشه بعضبا واسه بچه هاشون یه اسمایی میزارن من میخام سرمو بکوبم دیوار مطمعنم اسم دخترت قشنگه ولی خب بخاطر اخلاقت زیاد خوشت نمیاد

کاربری دست دونفر
2706