2737
2734
عنوان

اینایی که با جن در ارتباطن هرچی میگم راسته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 2938 بازدید | 23 پست
منم یه سولل دارم‌، اگه کسی با اجنه در ارتباط باشه ، میتونه از اوضاع و احوال بقیه باخبر بشه ؟ ینی این ...

عزيزم اين رمالا و دعا نويسا كارشون همينه

و ميگندر ارتباطن

هرچند من قبول ندارم و مزخرف ميدونم همشو چرت و پرته

اوناییکه از اینده و گذشته خبر دارن موکل تسخیر کردن نه جن  جن ها کلا لجباز هستن و از فرمان ها س ...

عزیزم اگه کسی در ارتباز باشه حالا هرجوری، میتونه از زندگی بقیه سر در بیاره ؟ ینی ینفر داره تولحظه چکار میکنه و تو خونه یکی چخبره؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موکل یعنی چی

موکل نه جن هس نه فرشته 

موکل چیزی مابین جن و فرشته هست جز موجودات غیراورگانیک هس

موکل ها فرمان پذیرهستن ولی جن اینطورنیس

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
عزیزم اگه کسی در ارتباز باشه حالا هرجوری، میتونه از زندگی بقیه سر در بیاره ؟ ینی ینفر داره تولحظه چک ...

اره میتونن از زندگی فرد سردربیارن 

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
2731
ببخشید عزیزم میدونی دقیقا کدوم سوره هس. میخوام ب ی نفر بگم ک هی میگه من از اینده خبر دارم وباجن در ا ...

سوره جن گلم

اونجا میگه ک جنا قبلا؛ینی قبل پیامبر تو آسمونا استراق سمع میکردن ک بعد پیامبر دیگه نتونستن؛و همچنین میگه ک هیشکی جز خدا از غیب آگاه نیستش

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
موکل یعنی چی

موکل همون جنه؛ک تسخیر میشه توسط انسان

ب دو نوع شیطانی و رحمانی تقسیم میشه

ک این رمالا اکثرا همین شیطانی هارو تسخیر میکنن؛با یسری کار بسیار کثیف

موکل رحمانی بدست آوردنش خیییییییییلی سخته و ایمان خیلی زیادی میخاد

حرف این دعانویسارم جدی نگرید

من متاهلم؛یکی از همسایه های خالم اینا؛ک خیلی ادعاش میشد؛گفتم برام سرکتاب بگیر؛برگش گف وای بختتو بستن؛اصن نمیتونی ازدواج کنی😐😐400تومن بده برات برطرفش کنم؛دیگه خالم کلی خندید و ب روش نیاورد

عزيزم اين رمالا و دعا نويسا كارشون همينه و ميگندر ارتباطن هرچند من قبول ندارم و مزخرف ميدونم همشو ...

آخه یه نفر هنچین ادعایی داشت ، رمال و دعا نویس نبودا میگفت ارتباط داره و میتونه و .... بعد یکی دوبار شد که یه حرفی بهم زد از کارایی که من انجام داده بودم همون روز و همون لحظه ، تو شک افتادم از اون موقع هم استرس اینو دارم که خب میفهمه من چکار میکنم و چه فکری تو ذهنمه و حتی موقع رابطه یه حس بد دارم و ...‌

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2738
اره میتونن از زندگی فرد سردربیارن 

وااای اینجوری که خیلی بده ! مثلا میتونه بفهمه من الان دارن میرم حمام یا لختم یا رابطه دارم و ..... 

آخه یه اشنا همچی ادعایی داشت و چن بار یه نشونه هایی داده بهم