2703
2553
یه کسیه که میدونم با اجنه در ارتباطه و یسری چیزا گفت همش درست بود واقعا کسایی که با جن درارتباطن میتونن از زندگی و آینده ما بگن یا نه؟
دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

من اعتقاد ندارم نمیدونم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه سولل دارم‌، اگه کسی با اجنه در ارتباط باشه ، میتونه از اوضاع و احوال بقیه باخبر بشه ؟ ینی اینکه تو خوته و زندگی یه نفر چی میگذره ، یا ینفر تو لحطه داره چکار میکنه و ...

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2456

من باهاش در ارتباط نیستم اما زیاد خواباشونو میبینم.

و اینکه شنیدم خطرناکه ایجاد ارتباط بااونا

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

نخیر؛تو قرآن اومده ک جنا هیچی از آینده نمیدونن 

در واقع جز خدا هییییییشکی از آینده نمیدونه.

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

یعنی واقعا هس؟ 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد
2714

از گذشته بله ولى از آينده خيلى كم!چون آينده در حال تغييره!!

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
نخیر؛تو قرآن اومده ک جنا هیچی از آینده نمیدونن  در واقع جز خدا هییییییشکی از آینده نمیدونه.

ببخشید عزیزم میدونی دقیقا کدوم سوره هس. میخوام ب ی نفر بگم ک هی میگه من از اینده خبر دارم وباجن در ارتباطم. بیزارم ازش 

نه فقط از گذشته میتونن بگن چون جنا عمرشون درازه و چون هرچی میگن راسته شما دروغای آیندرم باور میکنی از زمات تولد حضرت محمد جنا دیگه اجازه رفتن به آسمان هفتم رو ندارن و نمیتونن اخبار آیندرو استراق سمع کنن

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

اوناییکه از اینده و گذشته خبر دارن موکل تسخیر کردن نه جن 

جن ها کلا لجباز هستن و از فرمان ها سرپیچی میکنن

خداجون مرسی که قراره به این زودیا زندگیمو عالی رقم بزنی مررررسسسسی ازت عاشقتم🙈💋
اوناییکه از اینده و گذشته خبر دارن موکل تسخیر کردن نه جن  جن ها کلا لجباز هستن و از فرمان ها س ...

موکل یعنی چی

2706