2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای اره چقد شبیهن😂😂 الان نی نی خومشله؟؟

هنوز نیومده😄۲۲ هفته باردارم فعلا😥

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2731
خخخ ای جونم منم ۱۲ هفته هستم کاش زود بگذره نی نی شما زمستونی میشه ویارتون چیه؟

عزیزم خود سونوگرافیست ها گاهی اشتباه می کنن توی تعیین جنسیت بعد شما با یه عکس می خوای بدونی جنسیت چیه..باور نکن این چیزا رو گلم

خود سونو احتمال نداد؟؟؟

اسی جان ،من خودم تو سونو گرافی کار میکنم ، ضربان اصلا درست نیس برای تشخیص جنسیت خودم تحقیق کردم دیدم ، از روی ظاهر هم اگه میشد فهمید ، دکترا زودتر میگفتن بهت ، به جز آلت ، هییچ ملاکی برای تشخیص درست نیس 

متاهل هستم
اسی جان ،من خودم تو سونو گرافی کار میکنم ، ضربان اصلا درست نیس برای تشخیص جنسیت خودم تحقیق کردم دیدم ...

آرام جان من شنیدم اگه تخمدان تشکیل شده باشه و فولیکول توش باشه میگن دختره..تو نت یه کلیپ خارجی اینجور گفت.

منم به ضربان اعتقادی ندارم اصلا

2738
آرام جان من شنیدم اگه تخمدان تشکیل شده باشه و فولیکول توش باشه میگن دختره..تو نت یه کلیپ خارجی اینجو ...

منم اینو پرسیدم از دکترم گفت تخمدان زودتر از آلت دیده نمیشه تو سونوگرافی ، تو ۱۲ هفته از زاویه آلت و این چیزا حدس میزنن .

متاهل هستم
عزیزم خود سونوگرافیست ها گاهی اشتباه می کنن توی تعیین جنسیت بعد شما با یه عکس می خوای بدونی جنسیت چی ...

😂😂سرگرمیه گلم میدونم معتبر نیس

ن گف هیچی پیدا نیس

گفمم بچه اولمه دیگ هرچی بود میگفت 

هیچی متوجه نشده

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
اسی جان ،من خودم تو سونو گرافی کار میکنم ، ضربان اصلا درست نیس برای تشخیص جنسیت خودم تحقیق کردم دیدم ...

اره گلم دیدم برا خیلیا صادق نبوده

دکترم هیچی نگف گف هیچی معلوم نیس

منم اینو پرسیدم از دکترم گفت تخمدان زودتر از آلت دیده نمیشه تو سونوگرافی ، تو ۱۲ هفته از زاویه آلت و ...

ینی پسر زودتر قابل تشخیصه؟؟

من کی میتونم برا جنسیت برم سونو؟؟

منم اینو پرسیدم از دکترم گفت تخمدان زودتر از آلت دیده نمیشه تو سونوگرافی ، تو ۱۲ هفته از زاویه آلت و ...

من تو ۱۳ هفته با قاطعیت گفت دختره

جای معتبری هم رفتم..یعنی درسته به نظرت؟

😂😂سرگرمیه گلم میدونم معتبر نیس ن گف هیچی پیدا نیس گفمم بچه اولمه دیگ هرچی بود میگفت  هیچی ...

درسته عزیزم 

ولی ممکنه خیلیا بگن پسر و ناخوآگاه ماهم قکرمون بره سمتش بعد بریم سونو بگن دختر و آدم شوکه میشه یا بر عکس

2706