2737
2734
خخخ نمیدونم چ مرگم شده 😔😔اعصابم بهم ریخته همه دلشون میخاد پسر بشه و من این وسط گیر کردم  ا ...

دور از جونت عزیزم هر چی باشه ان شاءالله سالم باشه  دختر و پسر ک فرقی نداره 😊 من کوردم بیشتر خانواده ها دوس دارن پسر باشه 😕

من که اصلا برام فرق نداره خیلیم خوشحالم ک دختره و یه عالمه حرف حاضر کردم اگ کسی گفت دختره و چه و فلان جوابشو بدم ک دیگ حرفای الکی نزنن 😄☺ بیخیال عزیزم اعصاب خودتو خورد نکن خودتو نینی کوچولوتو اذیت نکن ❤

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دور از جونت عزیزم هر چی باشه ان شاءالله سالم باشه  دختر و پسر ک فرقی نداره 😊 من کوردم بیشتر خا ...

عزیزم خدا حفظش کنه

همه از رو چهره ام گفتن نی نی پسره

شوهرمم دل خوش کرده

ولی همین ک دکتر گف سالمه خیلی خوشحاله میگ ب بقیش فک‌نکن

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2738
نه ندارم. دنبالچش چيه 😂😂😂 نميدونم ولي همين شكلي بود 

میگن یچیزی شبیه زائده انتهای پاهاشه اگ زاویه دار باشه پسر

اگ صاف دختر

پس چرا دکترا با این روش نمیگن چیه

دکتر ب شما جنسیتشو گف؟؟

ب من گف پیدا نیس

شبیه عکس پسر منه😁

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
مثل نی نی منه عکسش اینجا فلافل و زی زی گولو و اکثر خانوما گفتن دختره ولی سونو بهم گفت پسره   &n ...

اون دنبالچه خم مثه نی می من بود

ی خط ک انتهای بدنشه

2706