2410
2553
عنوان

تفسیرغربالگری دوم

178 بازدید | 20 پست

سلام خانما این جواب آزمایشمه خوبه دیگه درسته؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مگه همونحا براتون تفسير نكردن؟

نه عزیزم چیزی نگفتن فردا به دکترم نشون میدم گفتم اینجاهم بپرسم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نه عزیزم چیزی نگفتن فردا به دکترم نشون میدم گفتم اینجاهم بپرسم

ايشالا نرماله 

غربال اول همه چى اوكى بود؟

ببخشيد ميپرسم منم دو هفته ديگه بايد برم غربال دوم 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
ايشالا نرماله  غربال اول همه چى اوكى بود؟ ببخشيد ميپرسم منم دو هفته ديگه بايد برم غربال دوم&n ...

اره عزیزم اینو دکتر گفت لازم نیست من خودم گفتم انجام بدم

2714
اره عزیزم اینو دکتر گفت لازم نیست من خودم گفتم انجام بدم

خب خداروشكر حتما نرماله و نى نى تپلى سالم و سلامته 😍😍

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
خب خداروشكر حتما نرماله و نى نى تپلى سالم و سلامته 😍😍

عزیزمی همچنین نی نی شما❤

اره عزیزم خوبه ایشالا سالم بغلش بگیری

قربونت گلی😘

خوبه خداروشکر

خداروشکر خیلی استرس داشتم برای این

2706