2733
2734
عنوان

تفسیرغربالگری دوم

178 بازدید | 20 پست

سلام خانما این جواب آزمایشمه خوبه دیگه درسته؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مگه همونحا براتون تفسير نكردن؟

نه عزیزم چیزی نگفتن فردا به دکترم نشون میدم گفتم اینجاهم بپرسم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نه عزیزم چیزی نگفتن فردا به دکترم نشون میدم گفتم اینجاهم بپرسم

ايشالا نرماله 

غربال اول همه چى اوكى بود؟

ببخشيد ميپرسم منم دو هفته ديگه بايد برم غربال دوم 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
ايشالا نرماله  غربال اول همه چى اوكى بود؟ ببخشيد ميپرسم منم دو هفته ديگه بايد برم غربال دوم&n ...

اره عزیزم اینو دکتر گفت لازم نیست من خودم گفتم انجام بدم

2738
اره عزیزم اینو دکتر گفت لازم نیست من خودم گفتم انجام بدم

خب خداروشكر حتما نرماله و نى نى تپلى سالم و سلامته 😍😍

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
خب خداروشكر حتما نرماله و نى نى تپلى سالم و سلامته 😍😍

عزیزمی همچنین نی نی شما❤

اره عزیزم خوبه ایشالا سالم بغلش بگیری

قربونت گلی😘

خوبه خداروشکر

خداروشکر خیلی استرس داشتم برای این

2706