2733
2734

ده روز از موعدپری گذشته وبیبی زدم دیدم مثبته ولی ازمایش نرفتم چون بارداری قبلم رفتم بتا بالای 1000بود وکلی ماما منو ترسوند که ممکنه خارج رحمی باشه 3هفته صبرکن بعد برو سونو.تو این3هفته مردم وزنده شدم.امروزم دکتر بودم وبرای سقط هایی که داشتم دارو بهم داد ولی یادم رفت که بپرسم که درد پریودی دارم ومخصوصا دلم؛احساس میکنم نمیتونم خوب نفس بکشم نه از بینی ها از شکم حس میکنم سفت شده شکمم.ولی خونریزی ولکه بینی چیزی ندارم.بعضی وقتها هم حس دردتو واژن میکنم.ولی کم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تا سه ماه اول این دردا هست مخصوصا دردای کمر اینا طبیعیه...

مشکلت چیه ک خارج رحمی باشه؟!

اصً از این فکرا نکن انشالله ک بارداری سالمی داشته باشی..

دکترا هم الان ماشالله همه به جای امید دادن تو دل ادمو خالی میکنن ولشون کن توکل کن به خدا.

چقدر زیبا هستند انسانهایی که شبیه حرفهایشان هستند💝

دردات طبیعیه منم داشتم

فقط همین داروها برای سقط؟

اینا که همش امپول و اینا میزنن چطوره پس؟

بعد چندوقت سقط باردار شدی ؟

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

بچه ها سلام خوبید میشه کمکم کنید من ده روز پیش دقیقا دوروز بود پریودم پاک شده بودم رابطه داشتم ازترس پیشاب قرص لونژیل خوردم الان سه روزه لکه بینی و ترشح قهوه ای ولخته ای دارم علت چیه ؟ چیکار کنم 

سینه هام که قبلا درد نمیکرد.الان درد میکنه ودرد کمر ودلم مثل پریودیمه.اره واژنم گاهی تیر میکشه.

پاهات چطور

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
2706