2703
2553
عنوان

خاک بر سرم 😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 40 پست

دقیقن اونروزم بابام خونه ما بودیهو ماساژ با گاز گرفتن نشون داد😐

کنترل لنتی هم نمیزد همه درو دیوارو نگاه میکردیم کنترلو کوبیدم تا کانال عوض شد😂

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم سرمو بلند کنم اصن 😪 دارم بلند بلند دیکته میگم به خواهرم ک ینی من اصن تو این باغا نیستم&nbs ...

بابا

بابای تو این چیزارو بلده حب 

کا الان تو این جایی 

اونم میدونه توام بلدی چون یه بچه تو شکمته 

ادا تنگا در نیاریم😄🤣

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
دقیقن اونروزم بابام خونه ما بودیهو ماساژ با گاز گرفتن نشون داد😐 کنترل لنتی هم نمیزد همه درو دیوارو ...

ینی چی ماساژ با گاز😐

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2720
2714
ینی چی ماساژ با گاز😐

تو گرینگو شو داشت یه کلیپ فان نشون میداد یارو لخت خوابیده طرف بدنشو گاز میگیره مثلن ماساژ میده😐به این برکت شانس ما بود اونروز ازین چرتو پرتا نشون میداد

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
دقیقن اونروزم بابام خونه ما بودیهو ماساژ با گاز گرفتن نشون داد😐 کنترل لنتی هم نمیزد همه درو دیوارو ...

وااای خیلی خنده دار بوده بابا میشستی میدیدی یه اموزش تو نی نی سایت میذاشتی ببینیم چه جوریه🤣🤣🤣

یادمه بچه که بودیم بابام راننده پاشین سنگین بود میرفت اهواز  و جاهای دور برگشتنی ی عالمه ویدیو میاورد  فیلمای هندی و خارجی😆

بعد مام 6 تا بچه جلو تلوزیون دراز بدراز ردیف میشدیم فیلم بلینیم😐جاهای صحنه دارش که میومد تلوزیون رو خاموش میکرد ما به تلوزیون تاریک خیره میشدیم تا روشن کنه😐😐

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
به يه بهونه اي كانالو عوض كن يهو بگو ااا كانال سه ميخواست فلان چيزو پخش كنه بزنم ببينم 😅

کاش ستایش شروع شه  بهونه داشته باشم بزنم سه😐

گوه تو ماهواره پیام بازرگانیاشم مزخرفن

خدایا گاهی نگاهی...
2706