2726
گفتم قابلیت دیدن اینده رو ندارم ولی اتفاقایی که قراره بیوفته رو تو خواب به صورت نشانه ،می بینم. مثلا ...

چقدر جالب.قدر این نعمتو بدون .منم قبلا رویای صادقه میدیم ولی الان دیگه نه.علتشم نمیدونم چرا😞

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
عزیزم چشمت به روی چیزایی باز میشه که اگه ظرفیت دیدنش رو داشته باشی دیگه نمیتونی به دنیای عادی برگردی ...

چقدر قشنگ توصیح دادید.ممنونم.ولی اخه مگه اون چیزایی که ظرفیت ندارم الان ببینم چی هست ؟ یعنی یه دنیای دیگست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چشمت به روی چیزایی باز میشه که اگه ظرفیت دیدنش رو داشته باشی دیگه نمیتونی به دنیای عادی برگردی ...

به نطر شما این افرادی که مثال زدید خدا به خاطر ایمانشون بهشون داده یا تلاش کردن رسیدند ؟

پس دقیقا به خاطر اینه که چاکراها برای ادم معمولی بستست چون که طرفیتشو نداره‌.

2728
به نطر شما این افرادی که مثال زدید خدا به خاطر ایمانشون بهشون داده یا تلاش کردن رسیدند ؟ پس دقیقا ب ...

دقیقا ظرفیت خاصی میخواد که مستلزم سال ها تزکیه و مراقبه و تمرینه...

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
چقدر قشنگ توصیح دادید.ممنونم.ولی اخه مگه اون چیزایی که ظرفیت ندارم الان ببینم چی هست ؟ یعنی یه دنیای ...

دقیقا یه دنیای دیگه ست... چیزی که حتی تصورش هم نمیتونی بکنی... اگه همین الان اون دنیا رو یهو بهت نشون بدن شک نکن دیوونه میشی و خودتو میکشی.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
دقیقا ظرفیت خاصی میخواد که مستلزم سال ها تزکیه و مراقبه و تمرینه...

میشه یه مقدار راهنمایی کنید که واقعا په جهانی هست که طرفیت میخواد؟اخه در عقل من نمیگنجه 😞

گفتم قابلیت دیدن اینده رو ندارم ولی اتفاقایی که قراره بیوفته رو تو خواب به صورت نشانه ،می بینم. مثلا ...

منم حس شیشم قوی دارم توخواب میبینم یع مار بهم چندین بار نیش میزد وکشته نمیشد یاخواب میبینم تواسمونا بدون نیروی جاذبه پرواز میکنم وقتی میخواد ی اتفاقی بیفته قبلش حسم قوی میشه واون اتفاق دقیقا مطابق پیش بینیم درمیاد ماه تولد خیلی افرادو بانگاه بهشون وحسم میتونم بگم 

واقعا با قانون جدب میشه چاکرا باز کرد؟😲 عزیزم به نطر شما باقانون جدب میشه همه چی حتی غیرممکن ها رو ...

بله عزیزم میشه. در عرض یک ماه معجزه نمیشه اما وقتی یاد بگیرین و به نااگاهی و شایستگی برسین میشه

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
یه تست دادم تونت هم بزنی هست.کلا ۶تا چاکراداریم که فکر کنم باید باز باشن ولی برای من فقط دوتاش باز ب ...

منم دادم‌همه شون فعال بود جز چاکرا ۲

من یه مدت زیادی یوگا کار میکردم . عالی بود عالی . برا باز شدن چاکراها و ...

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
2706