2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر چاکراه یک وظیفه داره و بسته بودنش مشکلاتی پیش میاره و باز کردنش هم به راحتی نیست. چاکرای چشم سوم یا چاکرای ششم خیلی خیلی سخت هستش باز کردنش ک توصیه نمیکنم

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
خیلی چیزا میدیدم و چون جنبه شو نداشتم تعریف میکردم تا اینکه یه مرتبه همه چی روم بسته شد من موندم و ی ...

ای کاش منم میتونستم بفهمم حاجت روا میشم یانه.

میشه از کسی که اینکاره هست بپرسم یا فقط خودم باید وارد این کاراشم؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2731
اگه کسی بلده درخواست دوستی بزنه مخفی میمونه فقط کمکم کنه مشکل بزرگی دارم

چی میخواین بدونین ازش؟

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
ای کاش منم میتونستم بفهمم حاجت روا میشم یانه. میشه از کسی که اینکاره هست بپرسم یا فقط خودم باید وار ...

کسی که وارد کار باشه نمیاد بگه که حاجت روا میشی یا نه اگه فقط واسه حاجتت میخوای وارد نشو کلا توکل کن به خدا ایشالا حاجت روا بشی

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2738
کسی که وارد کار باشه نمیاد بگه که حاجت روا میشی یا نه اگه فقط واسه حاجتت میخوای وارد نشو کلا توکل کن ...

دقیقا. اصلا نباید گفته بشه.به این راحتی هم نمیشه بازشون کرد. کسی ک یوگا یا جذب کار کرده و چند سال پیش رفته میتونه اما هرگز نمیگه. اینم بگم کسی ک اینجا میگه من بازه یا حس ششم دارم و میگه صد در صد دروغ میگه چون اصلا اینی نیست ک میگن

2706