2726
 اگه قصد داری از زندگی معمولی دست بکشی و بری تو این وادی باید یه استاد خیلی قوی پیدا کنی که خیل ...

ما یک بار همین نی نی سایت بحث چاکرا کردیم یکی میگفت یک مقداری چشم سومش  باز هست و میگفت نرید سمتش .اصلا  الکی  که نیست خیلی اصول داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه یه مشکل بزرگی دارم میخوام ببینم حل میشه یانه😢نمیشه کسی که چاکراش بازه یا موکل داره بهم بگه .حتم ...

اگه بری تو این مسیر دیگه کلا زندگیت عوض میشه و اون مشکل دیگه برات معنی نداره که حالا بخوای بدونی چی میشه. ولی باز شدن چاکرای سوم واقعا عذاب اوره خیلی تزکیه و مراقبه میخواد وگرنه داغون میشی... تحمل دیدن چیزایی که میبینی رو نداری.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
اخه یه مشکل بزرگی دارم میخوام ببینم حل میشه یانه😢نمیشه کسی که چاکراش بازه یا موکل داره بهم بگه .حتم ...

تو را خدا پیدا کردی ب منم بگو منم ی مشکل بزرگ دارم خواهش میکنم اگه کسی بلده درخواست دوستی بزنه کمکم کنه

اگه بری تو این مسیر دیگه کلا زندگیت عوض میشه و اون مشکل دیگه برات معنی نداره که حالا بخوای بدو ...

خب من اون ازمونو دادم چاكر سومم باز بود 

چاكر ششم مربوط به چشم سومه فكر كنم منظور شما چاكر ششمت كه چشم سوم هست

🌼اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌼
 اگه بری تو این مسیر دیگه کلا زندگیت عوض میشه و اون مشکل دیگه برات معنی نداره که حالا بخوای بدو ...

به این آسونی نیست. باید بلد باشی 

بعضیا فک‌میکنن همینجوری میشه اصلا خیلی مراقبه میخواد راهنما‌میخواد .کاش یک استاد واقعی تو ایران خم بود

اتفاقا من امروز تاپیک زدم همش رویا صادقانا میبینم... اگرم اتفاقی بخواد بیوفته قبلش دلشوره میگیرم و م ...

میشه در رابطه با اینده منم ببینی😂

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
وقتی که وارد این کارا شدی به چیا رسیده بودی؟

خیلی چیزا میدیدم و چون جنبه شو نداشتم تعریف میکردم تا اینکه یه مرتبه همه چی روم بسته شد من موندم و یه دنیای سیاه. انگار که یهو کور بشی ... خیلی سال گذشت تا به زندگی عادی برگشتم. قضیه مال هفده هجده سالگیمه...

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2706