1464
1411
دقیقا. اصلا نباید گفته بشه.به این راحتی هم نمیشه بازشون کرد. کسی ک یوگا یا جذب کار کرده و چند سال پی ...

واقعا با قانون جدب میشه چاکرا باز کرد؟😲

عزیزم به نطر شما باقانون جدب میشه همه چی حتی غیرممکن ها رو در زندگی جذب کرد؟

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

دقیقا. اصلا نباید گفته بشه.به این راحتی هم نمیشه بازشون کرد. کسی ک یوگا یا جذب کار کرده و چند سال پی ...

واقعا با قانون جدب میشه چاکرا باز کرد؟😲

عزیزم به نطر شما باقانون جدب میشه همه چی حتی غیرممکن ها رو در زندگی جذب کرد؟

1436
گفتم قابلیت دیدن اینده رو ندارم ولی اتفاقایی که قراره بیوفته رو تو خواب به صورت نشانه ،می بینم. مثلا ...

چقدر جالب.قدر این نعمتو بدون .منم قبلا رویای صادقه میدیم ولی الان دیگه نه.علتشم نمیدونم چرا😞

عزیزم چشمت به روی چیزایی باز میشه که اگه ظرفیت دیدنش رو داشته باشی دیگه نمیتونی به دنیای عادی برگردی ...

چقدر قشنگ توصیح دادید.ممنونم.ولی اخه مگه اون چیزایی که ظرفیت ندارم الان ببینم چی هست ؟ یعنی یه دنیای دیگست!

عزیزم چشمت به روی چیزایی باز میشه که اگه ظرفیت دیدنش رو داشته باشی دیگه نمیتونی به دنیای عادی برگردی ...

به نطر شما این افرادی که مثال زدید خدا به خاطر ایمانشون بهشون داده یا تلاش کردن رسیدند ؟

پس دقیقا به خاطر اینه که چاکراها برای ادم معمولی بستست چون که طرفیتشو نداره‌.

به نطر شما این افرادی که مثال زدید خدا به خاطر ایمانشون بهشون داده یا تلاش کردن رسیدند ؟ پس دقیقا ب ...

دقیقا ظرفیت خاصی میخواد که مستلزم سال ها تزکیه و مراقبه و تمرینه...

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
1449
چقدر قشنگ توصیح دادید.ممنونم.ولی اخه مگه اون چیزایی که ظرفیت ندارم الان ببینم چی هست ؟ یعنی یه دنیای ...

دقیقا یه دنیای دیگه ست... چیزی که حتی تصورش هم نمیتونی بکنی... اگه همین الان اون دنیا رو یهو بهت نشون بدن شک نکن دیوونه میشی و خودتو میکشی.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
1474
گفتم قابلیت دیدن اینده رو ندارم ولی اتفاقایی که قراره بیوفته رو تو خواب به صورت نشانه ،می بینم. مثلا ...

منم حس شیشم قوی دارم توخواب میبینم یع مار بهم چندین بار نیش میزد وکشته نمیشد یاخواب میبینم تواسمونا بدون نیروی جاذبه پرواز میکنم وقتی میخواد ی اتفاقی بیفته قبلش حسم قوی میشه واون اتفاق دقیقا مطابق پیش بینیم درمیاد ماه تولد خیلی افرادو بانگاه بهشون وحسم میتونم بگم 

واقعا با قانون جدب میشه چاکرا باز کرد؟😲 عزیزم به نطر شما باقانون جدب میشه همه چی حتی غیرممکن ها رو ...

بله عزیزم میشه. در عرض یک ماه معجزه نمیشه اما وقتی یاد بگیرین و به نااگاهی و شایستگی برسین میشه

تدریس و اموزش قانون جذب..                          کانال قانون جذب        @Ghaanoonejaazb
یه تست دادم تونت هم بزنی هست.کلا ۶تا چاکراداریم که فکر کنم باید باز باشن ولی برای من فقط دوتاش باز ب ...

منم دادم‌همه شون فعال بود جز چاکرا ۲

من یه مدت زیادی یوگا کار میکردم . عالی بود عالی . برا باز شدن چاکراها و ...

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
1331