2733
2734

متاسفانه مرتب میبینم

اکثرا وقتی تایپیک میزنن ناراحتن و غصه دارن یا سوال پزشکی میپرسن و عکس میزارن

یه عده شروع میکنن به مسخره کردن 

مثلا چندروز پیش یک عزیزی عکس از جوش چرکی مادربزرگ گذاشته بود بقیه فرصت رو غنیمت شمردن فقط مسخره و ایراد بع مدل لباس مادربزرگ میگرفتم

یا همین امروز بازم یه مورد دیگه

دوروز پیش هم خانمی که از همسرش ناراحت بود و در آستانه جدایی اومده بودن به خنده و مسخره

من اسم این به اصطلاح رفتارها رو وقاحت می زارم

خجالت داره 

اگر سخنی برای گفتن ندارین سکوت کنین

کی گفته باید نظر بدین

برای همتون متاسفم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

مثلا فک میکنن خیلی با مزه جواب میدن 😕

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون ایرانیا یکی ناراحته احساس خوشی میکنن

یکی مریضه حس سلامت

یکی بدبخته حس خوشبختی

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
واقعا مثلا میزنن میخوام خودکشی کنم حالت به هر دلیلی واسه ترهم جلب کردن میان انقدر مسخرش میکنن من میگ ...

متاسفانه همینه 

هربار واقعا ناراحت میشم

2738
چون ایرانیا یکی ناراحته احساس خوشی میکنن یکی مریضه حس سلامت یکی بدبخته حس خوشبختی

واقعا همینه

اصلا میمونم بعضی وقتها اینا کی هستن

واقعا همینه اصلا میمونم بعضی وقتها اینا کی هستن

مورد داشتیم همسایه ما زن و شوهر همش درحال جویدن هم بودنا 

بعد منو شوهرم دعوا میکردیم بچه هاشونو برمیداشتن میبردن بیرون که مثلا نترسن

💖💚💙 خدایا جوانی خواهرمو بهش ببخش، ستون نازک امیدمونو نشکن 🤲از آدمهای روانی دوری کنید، بذار بگن ترسید، آره ما از حیوون وحشی میترسیم 👊سیر تکامل من در نی نی سایت: کوشاجون ۹۴، مکگیل ۹۶، سانتیاگو مکگیل ۹۷، سانتیاگو ۹۸ 🙄
مورد داشتیم همسایه ما زن و شوهر همش درحال جویدن هم بودنا  بعد منو شوهرم دعوا میکردیم بچه هاشون ...

بیا ببین چه جوری شدن مردم

یهو میشن قدیسه

نیس خودشون خیلی کاملند برا همین حق خودشون میدونن بقیه رو مسخره کنن یا یه جور برخورد کنن که مثلا تو عقب افتاده اجتماعی هستی؛ همین چن ساعت پیش یه نفر در مورد چاکرا که مربوط به مدیتیشن و هیپنوتیزم هس تاپیک زد یعنی فقط چرت و پرت بود که میگفتن و مسخره میکردن خب انسان جان نمیدونی حرف نزن نترس بقیه فک نمیکنن لال هستی

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
نیس خودشون خیلی کاملند برا همین حق خودشون میدونن بقیه رو مسخره کنن یا یه جور برخورد کنن که مثلا تو ع ...

دقیقا باهات موافقم

انگار دنبال یه بنده خدا هستن که بریزن سرش لهش کنن

خیلیا فکر میکنند درد و غصه واسه خودشون نمیاد.... نمیدونند زندگی همه آدما پره از غم و شادی... گاهی شا ...

دقیقا  

2706