2733
2734
عنوان

عروسیتون چند نفر مهمون داشتید!؟!

3037 بازدید | 34 پست

ما 1200 تا

پارسال بود عروسیم

خیلییییییی شلوغ بود خیییلی 

بنظرم بیشتر از 500 تا مهمون دعوت کردن اشتباه محضه

ما کمتر نمیتونستیم چون فامیل و دوست و آشنا خیلی بود

ولی واقعاااااا خیلی شلوغ بود

شما چقد مهمون داشتید و بگید راضی هستید یا ن

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عقدم 150 نفر

جشن عقدم 800 نفر

عروسی 1000 نفر

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

۶۰۰ خونه داماد ۷۵۰ عروس////:شلوغ بود

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2738
٣٠٠تا  زياد بود الان باشم نهايت ٢٠٠نفر دعوت ميكنم

منم الان میگرفتم پنجاه تا از داماد صد. تااز خودمون😁😁😁😁بسه دیگه 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
فکر کنم ۳۵۰تا۳۸۰بودن بیشتر هم از طرف شوهرم  سر. جشن عقد. ۲۵۰تا  ۱۲۰۰خیلیه شما پر فامیلی& ...

جشن عقدم اگ اشتبله نکنم 500،600 تا مهمون داشتیم

برا حنابندون هم اگ اشتباه نکنم 700 تا این حدودا

منم الان میگرفتم پنجاه تا از داماد صد. تااز خودمون😁😁😁😁بسه دیگه 

ما خودمون خانواده پدریم ( عمه و عمو و بچه هاشون ) بالای 50 نفریم 

2706