2733
2734

مگه میشه؟ پنجاه گیگ؟؟؟ راستع؟

بعدشم اون کیع ک شمارمو دارع

همچین پیشنهادی بم داده برای نصب آپ و...

ميشه براى حاجت روا شدن همه حاجت دارا يه صلوات بفرستى مرسى    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایرانسله دیگه😑

محل نده شاید کلاه برداریه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
اره هر روز هم کلی مبلغ ازت کم میشه به خاطر عضویت تو این خدمات تا دیدی پاک کن این پیاما رو وسیله ای ه ...

ايرانسل منو من نصب كردم اونم اينطوريه؟؟؟

ميشه براى حاجت روا شدن همه حاجت دارا يه صلوات بفرستى مرسى    

اون پنجاه گیگ رومی دونم به منم دادولی چه فایده یه روزه است خودتوجرم بدی نمی تونی دوگیگ بیشتراسفاده کنی وقت نمیشه که اون شماره هم یاتوبهش زنگ زدی یااون به توزنگ زده که به دوتاتون هدیه داده اصلا هم کلاه برداری نیست من ازهمه اینااستفاده کردم

میگم که کاشکی شاه بودم ...شاه توقصه هابودم....به فکرچاره ای واسه تموم آدما بود...روپشت بوم خونه ها تموموگل می کاشتم...خونه ی فقیر ودارا ناودون طلا میزاشتم...                    فقیراروپول میدادم ....زندونیاروآزاد...هرچی کویرخشکه خودم می کردم آباد...میگم که کاشکی شاه بودم شاه توقصه هابودم...به فکرچاره ای واسه تموم آدمابودم...هرکس به دین وکیش خود...سرگرم قوم وخویش خود...هرکس بااعتقادش...منطق وعدل ودادش...یه گلخونه...یه مِی خونه...سرتموم گذرا...واسه ی تموم عاشقا...واسه ی همه رهگذرا...💖💖💖💞💞💞
مگه میشه؟ پنجاه گیگ؟؟؟ راستع؟ بعدشم اون کیع ک شمارمو دارع همچین پیشنهادی بم داده برای نصب آ ...

اتفاقا واسه منم هر روز میاد

همین الان زدم تا ۱۰شب ۲۱مهر زده ۵۰گیگ داری

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
2706