2733
2734

دوستان نی نی من وقتی پوشکشو عوض میکردم خیلی کم تو پشت پوشکش خون دیدم البته خیلی کمه نی نیم دختره،هرکس تجربه داره لطفا بگه، ببرمش دکتر؟

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

دو بار این اتفاق افتاد، نمیدونم طبیعیه یا نه، وای چیکار کنم

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره حتما ببر دکتر نشون بده 

من پسرم وقتی دنیا اومده بود تا یه هفته اوره دفع میکرد یعنی پوشکش نارنجی یا گلبهی تو این مایه ها رنگی میشد اونم به خاطر این بود که شیرم کم بود ادرارشم کم میشد شیرخشک دادم درست شد منم اولش فک کردم خونه یا واسه ختنشه

2738
من تجربه دارم عزیز.کوچولوت به احتمال زیاد حساسیت به پروتئین گاوی داره.باید رژیم بگیری

میشه شما تجربه ات رو بگی؟ خیلی خیلی کم بودها، 

احتمال داره به خاطر پایین اومدن هورمونهای مادر تو بدن دخترت باشه البته اگر از ناحیه ژنیتالش خون دفع شده باشه اگر که از رکتوم باشه فرق داره علتش بهتره یه‌متخصص اطفال ببریش نگرانم نباش 

برای دختر من دوبار فقط دیدم.خیلی خیلی کم در حد دوتا نخ قرمز(مویرگی)بود

اره دختر منم مثل اونی که شما میگی هست، فک کنم سه بار دیدم مثل اون مویرگ

2706