2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تم تولدا که هست واسه تزیینت

اگر دو نفرس که کیک خودت درست کن

اگر مهمون داری کیکتم بیرون بده هم رنگ وسایل تولدت

دیه چیز خاصی نمیمونه😂

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731
2738

این متنو براش ارسال کن

به نام همسر

نميدونستم يه مـَــــرد... چقدر ميتونه عاشق باشه❤️
تا روزى كه تو اومدى🙈

تو اومدى و بهم زندگى دادى، به مَنى كه قبل از تو فقط "زنده" بودم🙈
دستامو گرفتى👫 و كمكم كردى بلند شم
بغلم كردى💑 و من فهميدم آرامشِ حقيقى يعنى آغوش مردى كه دوستت داره،دوسش دارى💏

من قبل از تو، تا مُردن فقط يك قدم فاصله داشتم😢

حالا چشمات، نگاهت، خنده هات، بوسه هات، 💋بوى مردونگىِ تنت، به من شورِ زندگى داده😊😍
بهم ياد دادى اگر صادقانه عاشقى كنيم، واسه هم موندگاريم👌

حالا من با افتخار ميگم كه از وقتى بهت تكيه كردم خوشبخت ترين زنِ دنياام...😃💃
بايد همه ى دنيا مَردونگى رو از تو ياد بگيرن، صبورى رو، عاشقى رو...
توى چشمام كه نگاه ميكنى رگام قُل قل ميكنه و خونه ى دلم گرم ميشه به بودنت، 🙈به بودنم، به حالا، به آيندمون، درداى گذشته واسم بى معنى ميشه و باور ميكنم كه خدا واقعا هست،😊
كه "خدا تورو جاى همه ى نداشته هام بهم داده❤️❤️❤️

این متنو براش ارسال کن به نام همسر نميدونستم يه مـَــــرد... چقدر ميتونه عاشق باشه❤️ تا روزى كه تو ...

چفدر قشنگ بود .میشه توی یکی از تاپیکای منم بفرستیش 😁

من مجازی ندارم برم کپی کنمش اونجا

ممنون میشم

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706