1619
1605
عنوان

خانما اینا علائم چیه ؟!

232 بازدید | 59 پست

سلام دوستان 

من چند وقت زیر دلم درد میگیره میزنه به رحمم ، بعضی اوقات سینه درد دارم مثل اینکه مته گذاشتن دارن سوراخش میکنن

چند وقته احساس میکنم سمت چپم یه چیز سفته و سنگین که وقتی میخوابم سنگینیش بیشتر حس میشه ، چند وقته دور نافم درد می‌کنه زیرش سفت شده 

چند روز پا درد شدید دارم که انگار یکی گرفته داره می‌کشه پای من و سردرد و سرگیجه ام دارم 

اینا علائم چی می تونه باشه ؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مابین داشتن و نداشتنت گیر کردم 😢. فندوق ام کجا رفتی قايم شدی ک نمی بیننت😥
بارداری دیگه

پس چرا بتام منفی بود ۱۴که آزمایش دادم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

1522
نزدیک موعدته؟بی بی نزدی؟

موعدم رد شده فقط سه روز لکه بینی داشتم که نیاز به پد نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴ک منفی نیس مشکوکه

ببخشید منظورم ۱۴مهر بود جا انداختمش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با این همه درد و بلا  بهتره بری دکتر.

رفتم اونم چیزی نفهمید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620
عزیزم تنبلی داری شوهرت سالمه

آخه نازه سونو دادم نه کیست نه تنبلی هیچ کدومو نداشتم 

اره سالمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتم اونم چیزی نفهمید

حتما سونو واژینال جای خوب بده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
آخه نازه سونو دادم نه کیست نه تنبلی هیچ کدومو نداشتم  اره سالمه

خب گلم شاید بارداری بازم بی بی بزن چند روزه این حالات رو داری گفتی لکه بینی دارم گفتم شاید تنبلی داری

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما سونو واژینال جای خوب بده

سلام نیکی جون خوبی عزیزم 

امروز رفتم دکتر گفت چیزیت نیست 

سونو نوشت که رفتم بهترین جا شلوغ بود برای پسفردا بهم وقت داد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1626
خب گلم شاید بارداری بازم بی بی بزن چند روزه این حالات رو داری گفتی لکه بینی دارم گفتم شاید تنبلی دار ...

نزدیک دوهفته میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام نیکی جون خوبی عزیزم  امروز رفتم دکتر گفت چیزیت نیست  سونو نوشت که رفتم بهترین جا شل ...

عه شما بودی؟😂🤗

سلام عزیزم

خوب پس فردا برو عب نداره ولی حتما جای خوب برو که دکتر و دستگاهش خوب باسه

اگه زیاد فشار میده یعنی دستگاه خوب نیست

البته شما که واژینال میدی درسته؟

ان شالله بری و بیای بگن ساک بارداری دیدن تو رحمت🤲

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
1639