1464
1411

خانما یکم از اذیت های بچه تون بگین.میخام ببینم فقط بچه من اینطور اذیت میکنه.

مثلن هرچی برمیداره وسط خونه میندازه

یا همش میگه مامان خرما بده

موز بده نون بده دایم منو بلندمیکنه نمیذاره بشینم اگه نشسته باشم میاد روم میپره و ادامه دارد ...

شروع با وزن 75»»الان 56.300

همینطوره !مثلا نمیدونه چی میخواد میگه کیک آب بده!یعنی فقط ی چیزی میگه ک بلند شی!یکسره چسبیده هستش!اسباب بازی هاشم می‌ریزه بازی نمی‌کنه باز ی چیز دیگه سریع میاره می‌ریزه🤪🤪🤪

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

دختر  منم دوسال و یک ماهشه همینه. کلا میگه اتاق منو جمع نکن. منم اناقش رو دیگه کاری ندارم.

اواخر دوسالگیش یه هویی اخلاقش عوض شد اما به مرور باز اروم شد. ولی خب منم از اینکارایی که میگی انجام میده اما من از ایم کاراش خیلی ادیت نمیشم

عشق قدیمی من، ایمان دارم که یک روز تورا خواهم دید. کی و کجا و چگونه، نمیدانم اما آن روز حتما می رسد. و آن روز، روزیست که من در کنار همسرم گرم حرف زدن با او هستم و نگاه های پراز مهری بین ما رد و بدل میشود و تو پر از حسرت میشوی که ای کاش مخاطب نگاهت من بودم... آن روز دست دخترک زیبایم در دستان من است و او با لحنی آرام و مهربان صدایم میزند مامان .... و من با تمام وجود می گویم جان مامان .... و تو بازهم آه میکشی و زیرلب با خود می گویی که ای کاش فرزند من در کنارت بود... آن روز صدای خنده های منو و همسر و دخترکم هرچند آرام است اما در گوش تو آنچنان می پیچد که انگار گوش فلک را کر کرده است و تو با تمام وجود آه می کشی که ای کاش سهمی در خنده های من داشتی... آری، آن روز من باوقار و مغرور و بی تفاوت از کنارت میگذرم و تو دلت پر می کشد برای یک نگاه من و دلت ضعف میرود برای چشمانی که خودت با هربار نگاه کردن اعتراف به زیباییشان میکردی، اما من دریغ میکنم نگاه و چشمانم را از تو و بازهم آه پراز حسرتی میکشی و با خودت می گویی که چه میکنی با دلم... آن روز من هنوز در اوج زیباییم و هنوز چهره ساده و مهربانم را دارم زیرا می خواهم در نهایت جوانی و جذابیت مرا ببینی تا ذره ذره ی وجودت را حسرت فرا بگیرد و تو ان روز ممکن است مرد جاافتاده و به ظاهر عاقل و با موهای جوگندمی باشی و البته هنوز مغرور که با دیدن من، می شکنی آنچنان که برای شکستنت باید چشمهای تمام دنیا را قرض بگیرم و با تمام گوش های دنیا صدای آه کشیدنت را بشنوم... از آن روز تو هربار که اسمم را در خانه یا در شهر یا در ترانه هایی که گوش میدهی، بشنوی با تمام وجود می گویی که ای داد بر من چه کردم با خودم و دلم... و من تا آن روز برایت آرزوی سلامتی میکنم اما میدانم بعد از آن روز تو دیگر هرگز خوب نخواهی شد و حسرت دست از سرت برنمیدارد و تازه میفهمی چه کرده بودی با دلم... ایمان دارم که خدای من آن روز را میرساند و من با غرور و متانت و وفاداری و قدرت زنانگیم انتقامم را از تو خواهم گرفت تا تو بمانی و یک عمر حسرت... فقط خدا میداند که چه کرده بودی بادلم... 10.7.98

همینقدر کافیه که بگم پسرم اوتیسمِ و نه حرف میزنه نه متوجه حرفامون میشه

لج کنه به تلویزیون آسیب میزنه

مارو میزنه و چنگ میندازه و و و ....

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
8
همینقدر کافیه که بگم پسرم اوتیسمِ و نه حرف میزنه نه متوجه حرفامون میشه لج کنه به تلویزیون آسیب میزن ...

فدات شم عزیزم

خدا سلامتی بده ان شاءالله

شروع با وزن 75»»الان 56.300

پسر منم همينه اما من خوشم مياد همش داره ميخوره😁 اما بعضي وقتا ي تو بش ميگفتم ميزد زير گريه ك بردمش دكتر متوجه شدم دندوناي اسياييش داره در مياد و همش بخاطر همينه

بزرگترين اشتباه زندگيم اين بود ك فكر ميكردم اگه كاري با بقيه نداشته باشم بقيه هم كاري بامن ندارن✋