2737
2734
عنوان

کیا سه قلو باردارن

567 بازدید | 10 پست

کیا سه قلو باردارن یا تجربه بارداری سه قلو دارن خیلی سخت میگذره یا نه؟حالت تهوع و ویار هم چنان ادامه داره

خدایا مراقب سه قلوهام باش 🙏🙅🙏دوتا شازده پسرام ویکدونه دختر نازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
طبیعی...شمادوقلوباردارین؟

اخه خداحفظشون کنه نه تیکر قانون جذبمه برام دعا کن خیلی دوسدارم دوقلو❤❤❤😍

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
اخه خداحفظشون کنه نه تیکر قانون جذبمه برام دعا کن خیلی دوسدارم دوقلو❤❤❤😍

انشاله عزیزم خدا بهت دو قلو بده 

سلام عزیزم،بیا تایپیک دورهمی مامانای سه قلوی من،بیشتر جواب سوالاتو میگیری،اگرم بازم سوال داشتی ،من هستم😊😉

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
2738
سلام عزیزم،بیا تایپیک دورهمی مامانای سه قلوی من،بیشتر جواب سوالاتو میگیری،اگرم بازم سوال داشتی ،من ه ...

باشه مرسی عزیزم

اول تبريك

بعد به نظرم از همين الان به فكر پرستار باش من دوقلو دارم صبح تاعصر يه پرستار و عصر تاشب يه پرستار ديگه مياد برام بازم سختمه 

واقعا خداقوتت بده انشاءالله ولي هرجور شده پرستار بگير كه بتوني از بزرگ شدنون لذت ببري

خدارو شكر صدهزار بار
اول تبريك بعد به نظرم از همين الان به فكر پرستار باش من دوقلو دارم صبح تاعصر يه پرستار و عصر تاشب ...

ممنون عزیزم اره حتما پرستار میگیرم