2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قهوه ای شکلاتی زدم😁

الان رنگ های طبیعی رو بورسه فانتزی ها اکثرا پوستیژه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728

گندمی که شرابی و خانوادش خوبه

الان که رنگ مو طبیعی فک کنم

چون خیلی از این ادما ک رو مدن دیدم دیه رنگ نمیکنن.یا تیره میزنن

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
گندمی که شرابی و خانوادش خوبه الان که رنگ مو طبیعی فک کنم چون خیلی از این ادما ک رو مدن دیدم دیه ر ...

دقیقا...

دیگه کسی روشن‌نمیزنه الان شکلاتی و قهوه ای تیره مده 

هرگز‌ از تلاش دست‌ نکش؛ زندگی‌جاریست ...
دقیقا... دیگه کسی روشن‌نمیزنه الان شکلاتی و قهوه ای تیره مده 

عاره منم رفتم شرابی زدم . شده ماهاگونی🤣

منم گندمیم

حس میکنم همچی بهم نمیاد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

زیتونی و  رنگ های توناژ قرمز داشته باشه مثل شرابی و البالویی و ماهگونی و مسی  و قهوه ای متوسط منم پوستم گندمیه همینا بهم میاد 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
عاره منم رفتم شرابی زدم . شده ماهاگونی🤣 منم گندمیم حس میکنم همچی بهم نمیاد

من‌گندمی ام. سال اول عروسیم‌فقط روشن‌میدم‌همه میگفتن سنت‌بالاتر نشون میده از شوهرت. الان‌شکلاتی تیره زدم خیلیی بم میاد و قیافم‌دخترونه شده 

هرگز‌ از تلاش دست‌ نکش؛ زندگی‌جاریست ...
من‌گندمی ام. سال اول عروسیم‌فقط روشن‌میدم‌همه میگفتن سنت‌بالاتر نشون میده از شوهرت. الان‌شکلاتی تیره ...

اره منم یه دفعه روشن زدم همه گفتن سنت رفته بالا

با اینکه قیافم کمتر از سنم میخوره

دیه همش نسکافه ای بوده و شرابی و یه بار بلوند دودی روشن😅

اسی جون یه دفعه دکلره کردم پدرم در امد

تا رنگه میرفت و زرد رنگ میشد. سنم بالا نشون میداد

از بس رنگ زدم موهام ریخت😶

دیه دو ساله نزدم الان چند روز پیش باز زدم😀😁

ولی زیتونی هم خوب بود

شرابیا هم خوبن

قهوه ای هم خوبه اما به همه نمیاد

تمباکویی هم قشنگه