2726
سلام
بیاین ایده های خلاقانه خودتون رو در مورد خبر بارداری به همسرتون و خونواده هاتون بگین ........
اگه هم باردار شدین بیاین خاطرتون رو بگین
من چند روز پیش که فهمیدم حامله هستم روز مرد بود رو شکمم با ماژیک نوشتم بابایی روزت مبارک و صبح زود شوهرمو از خواب بیدار کردم و گفتم دلم درد میکنه ببین و بلوزمو کشیدم بالا و خوند.
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
مرسی سمی جون
من خودم خیلی چیزا به ذهنم می رسه
مثلا" فکر می کنم با هم بریم بیرون یه جای خاطره انگیز مثلا" کافی شاپ یا جایی که خیلی می رفتیم بعد اونجا به همسرم بگم البته شاید بنویسم ..... نمی دونم باید همه با هم به یه نتیجه خیلی با حال برسیم
2706