2726
عنوان

اونایی که دوست دارن زبان انگلیسی یاد بگیرن (رایگان)بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 80 پست

منم علاقه دارم کلی هم منابع دارم توسیستمم ولی تایه جایی پیش میرم رهاشون میکنم.تویادگیری لغات ونوشتن مشکلی ندارم ولی گرامروبخش شنیداری سختمه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی برای جذابیت کار میتونیم همین موضوعات خواهر شوهر و مادرشوهر رو کم کم با زبان انگلیسی صحبت کنیم و ...

خدا خیرت بده 

عاااالیه😍😘

غیبت به انگلیسی هم خوبه ها

اين خودش یه انگیزه اس😜

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
2728

روشمونم خودتون امتحان کنید که خسته نشید مثلا یک گروه تو نی نی سایت بزاریم یک موضوع مطرح کنیم و هر کی دست و پا شکسته در موردش حرف بزنه کم کم مثل بچه نو پا میبینید که چقدر حرفه ایی شدید

روشمونم خودتون امتحان کنید که خسته نشید مثلا یک گروه تو نی نی سایت بزاریم یک موضوع مطرح کنیم و هر کی ...

یکی ازمشکلات من اینه که ازاشتباه کردن میترسم.یه جمله رو یایه قسمتش رواشتباه بگم ازخجالتش تایکماه خودموسرزنش میکنم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرااجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى)درود خدا بر او(شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و برمن گشایش دهی،گشایشی فوری،نه دیر،به فضل ومهربانی ات،ای مهربانترین مهربانان.
2706