2726

با سلام من چند روزه قبل از اینکه عضو بشم دارم سایت و موضاعات تاپیک ها رو میخونم واقعا موندم که چرا باید وقت طلایی خودمون رو صرف این حرف ها کنیم درسته درد و دل هست و اگر نگیم داغون میشیم من جسارت نمیکنم ولی حداقل روزی نیم ساعت برای یادگیری زبان بگذاریم بنده کاملا به زبان انگلیسی واقف هستم خوشحال میشم زبان رو بهتون به صورت رایگان اموزش بدم هر روز یک نکته گرامری و لغات یا بحث ازاد اونایی که موافق هستن من در خدمتشونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نیاز به کتاب نیست هر روز اموزش میدم من زیاد اشنایی با سایت ندارم اگر کسی نی نی یار یا مدیریت رو میدونه که چطور میتونم بهشون پیام بدم که ازشون بخوام یک بخش اختصاصی برای اموزش زبان بزارن

حتی برای جذابیت کار میتونیم همین موضوعات خواهر شوهر و مادرشوهر رو کم کم با زبان انگلیسی صحبت کنیم و چه بسا یک روز بشه اینقدر وارد بشیم ساعت ها بشینیم و غیبت کنیم انگلیسی (محض شوخی) البته اگر سایت همکاری کنه.الان هزینه کلاس ها خیلی بالاست

نیاز به کتاب نیست هر روز اموزش میدم من زیاد اشنایی با سایت ندارم اگر کسی نی نی یار یا مدیریت رو میدو ...

یه تاپیک جامع بزنی هممون میایم و هروز بروزرسانی میشه 

مثل تاپیکهای لاغری و ....

2706