2410
2553

با سلام من چند روزه قبل از اینکه عضو بشم دارم سایت و موضاعات تاپیک ها رو میخونم واقعا موندم که چرا باید وقت طلایی خودمون رو صرف این حرف ها کنیم درسته درد و دل هست و اگر نگیم داغون میشیم من جسارت نمیکنم ولی حداقل روزی نیم ساعت برای یادگیری زبان بگذاریم بنده کاملا به زبان انگلیسی واقف هستم خوشحال میشم زبان رو بهتون به صورت رایگان اموزش بدم هر روز یک نکته گرامری و لغات یا بحث ازاد اونایی که موافق هستن من در خدمتشونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

نیاز به کتاب نیست هر روز اموزش میدم من زیاد اشنایی با سایت ندارم اگر کسی نی نی یار یا مدیریت رو میدونه که چطور میتونم بهشون پیام بدم که ازشون بخوام یک بخش اختصاصی برای اموزش زبان بزارن

حتی برای جذابیت کار میتونیم همین موضوعات خواهر شوهر و مادرشوهر رو کم کم با زبان انگلیسی صحبت کنیم و چه بسا یک روز بشه اینقدر وارد بشیم ساعت ها بشینیم و غیبت کنیم انگلیسی (محض شوخی) البته اگر سایت همکاری کنه.الان هزینه کلاس ها خیلی بالاست

نیاز به کتاب نیست هر روز اموزش میدم من زیاد اشنایی با سایت ندارم اگر کسی نی نی یار یا مدیریت رو میدو ...

یه تاپیک جامع بزنی هممون میایم و هروز بروزرسانی میشه 

مثل تاپیکهای لاغری و ....

2706