2726
عنوان

دوست جونيا، به دوتا ني ني كوچولو كمك مي كنيد لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 89 پست
اره ولی چون گفت به سلین بیاد گفتم .من خودم سلیقم این اسما نیست .

اسم خواهر زاده دوستم ساتین . یه جوری میشم وقتی میشنوم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
جفتش اسم پسره؟ خيلي قشنگه، معنيشو ميدوني؟ ميشه اسم دختر هم بگي؟ 

اره عزیزم جفتش پسره

ابتین یعنی انسان نیکوکار

رادوین یعنی جوانمرد

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جفتشم قشنگه مرسي  با سليقه 😍

خوشنام باشن

مبارکتون باشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728

آیسان

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
قشنگن همشوووون😍😍 مرسيييي اسم پسر هم ميگي؟ 

اسم زیادت که از لحاظ تلفظی بیاد.ولی به دلم بشینه نه.باید بیشتر فکر کرد.چند ماه لاقل

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
همش پسرونه است نه؟ اتفاقا اردوان و اردلان و شوهرمم ميگه  ايم دختر هم بگو پليز😍

ارغوان و اردلان. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
همش پسرونه است نه؟ اتفاقا اردوان و اردلان و شوهرمم ميگه  ايم دختر هم بگو پليز😍

آره پسرونه‌س فکر کردم دوتا پسر میخوای

اینام خیلی قشنگن

باران و سامان
شایان و شایلی
مانی و مانلی

دختر ثمین و چکاوک هم میشه با یه چیزایی جور کرد😍

انشالله به سلامتی به دنیا بیان قدمشون پر از خیر و بذکت باشه انشالله😍🙏🙏🙏😘😘

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2706