1822
1823

ني ني هاي من بزودي بدنيا ميان به اميد خدا، اما.... اسم ندارن😢

اسم دختر و پسر بگين ترجيحا به سلين هم بياد

اسم پسر آرمين و آروين و سام و سامان و ساميار تو فاميل هاي نزديك داريم

آخر اسم هم به الف ختم نشه لطفا❤️

سیروان

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

1825

ای جون دلم دوتا نینی نازنازی   خدا جونم خودت مراقبشون باش وووووویییی

حقیقت محض که هیچگاه فراموش نخواهم کرد: *سگ زرد برادر شغاله* (نخندید؛ خب بدجور بهم ثابت شده)آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1841

رادین

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

اه قبول نیست همه اسم خوبا رو ک فامیلاتون برداشتن😂

GOD is💚💚💚   ..                                              شروع چالش گروه نارنجی یک مهر 🧡🧡🧡قد: ۱۶۳🙋‍♀️🙋‍♀️ وزن اولیه ۷۵ هدف اول ۷۰😃هدف دوم ۶۵😮 هدف سوم ۶۰💪💪💪        ۳ ماه دیگه ام میبینمتون😎😎😎✌✌۳ ماه دیگه ام سلامتون میکنم🖐🏻🖐🏻🖐🏻😂😂😂                                

آبتین، رادوین

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
1826
كرديه؟ 😍 اسم دختر هم بگيد لطفا

اره عزیزم. 

سویل

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
1845