1619
1605

ني ني هاي من بزودي بدنيا ميان به اميد خدا، اما.... اسم ندارن😢

اسم دختر و پسر بگين ترجيحا به سلين هم بياد

اسم پسر آرمين و آروين و سام و سامان و ساميار تو فاميل هاي نزديك داريم

آخر اسم هم به الف ختم نشه لطفا❤️

سیروان

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

ای جون دلم دوتا نینی نازنازی   خدا جونم خودت مراقبشون باش وووووویییی

عقده هاتونو درمان کنید هرچه سریعتر    به خصوص اونایی که حرف اول اسمشون ک و حرف آخر اسمشون الف هست     آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1620

رادین

اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜

آبتین، رادوین

اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜
1432
كرديه؟ 😍 اسم دختر هم بگيد لطفا

اره عزیزم. 

سویل

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
1651