2733
2734
عنوان

راننده اسنپ

268 بازدید | 13 پست

قضیه چیه تازگیا اسنپ میگیرم هر راننده ای به پستم میخوره میگه من شغلم این نیست الکی میام اسنپ همشون تازگیا میگن کارمند دادگستری ام واسه شماهام اینجوره؟

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حتما دوربین مخفی بوده

خخخخ یکی دیگم داشتم پیاده میشدم تبلیغ کردواسه خودش گفت من مسوول زندان مرکزی هستم کارتون اونجا گیر کرد من درخدمتم گفتم زبونتو گاز بگیرخدا اون. روزو نیاره

غریب فی بلادی /💖 چنگال 71/💖

[QUOTE=108198909]تهرانم همشون یا مهندس عمرانن یا مهندس کامپیوتر                                                      

چندتا از آشناهام که واقعا مهندسن اما به خاطر نبودن کار الان اسنپ کار میکنن

در حال حاضر انقدر بازار کار خرابه که همه از سر اجبار مسافرکشی میکنند توی اسنپ.

در کل به خاطر پایین بودن نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی ، کمتر راننده ای دیگه حاضره داوطلبانه در اسنپ و تپسی کار کنه مگر اینکه مجبور باشه و چاره ای دیگ نباشه.

من دیروز از کجا رفتم مبداء دنبال مسافر. به مبداء ک رسیدم دیدم مسافر سفرو لغو کرد  بابت لغو سفر از پولم ۲۰۰۰ کم شد. مسافر سفرو لغو میکنه ، راننده بدبخت چیکار کنه.

مدتهاست دیگ توی مسیر مسافر میزنم. بچه مو میرسونم مدرسه و یکجا می ایستم اسنپ روشن میکنم و مسافر میزنم. اینجوری لااقل پول بنزینم درمیاد .

بعضی از مسافرها خیلی بی شخصیتن . فکر میکنند سوار VIP شدند. خیلیاشونم برعکس خیلی باشخصیت و باشعورند. میدونن کرایه پایینه خودشون اضافه میدن . 

کرایه داریم ۹۰۰۰، ۱۰۵۰۰، ۱۱۰۰۰، ۱۲۰۰۰   یک چهارمشو هم برای کمیسیون کم میکنند و به راننده پول گدایی میدن