2726
عنوان

کیا نوزادشون رفلاکس پنهان داشته بیاد توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 5531 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترمنم یکماهشه سونوکردیم فهمیدیم رفلاکس داره،دخترمنم خیلی بیقراری میکنه وترش میکنه وسکسکه زیادمیکنه ...

من خیلی شیر عوض کردم الان از دیروز اینو میدم فقط میگم خدا کنه زود خوب شه

2728
پسرم و دخترم حساسیت هم داشتن به پروتیین گاوی  ولی پسرم وحشتناک بالا میاورد ولی دخترم اصلا بالا ...

پسر منم حساسیت داره ب لاکتوز و پروتین چکار کردین شما

وزن گیریش چه جوری بود؟

خیلی خوب بود ماهی یک کیلو 

خیلی جالب شیر میخورد هز یک ساعت دو دقیقه 

دکتر به من گفت برای همین بالا نمیاره 

خودش فهمیده باید تعداد زیاد و کم حجم بخوره اذیت نسه 

ولی پدرم در امد 

هشت ماه شب و روز هز یک ساعت شیر خورد

چهلو دو روزشه پسرم

سلام عزیزم..ایشاا... که پسرتون خوب شده به امید خدا؟تا کی رفلاکس ادامه داشت؟ در نهایت چکار کردید؟ دختر من 2ماه و نیمشه الان امپرازول استفاده میکرد الان چند روزه که به گفته دکتر قطعش کردم و از اون روز خیلی اذیته.. خداروشکر شبها خوب میخوابه اما روزها افتضاح 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
سلام عزیزم..ایشاا... که پسرتون خوب شده به امید خدا؟تا کی رفلاکس ادامه داشت؟ در نهایت چکار کردید؟ دخت ...

سلام عزیزم اره خدارو شکر دیگه دارو بهش نمیدم از هشت ماهگی حتنا برین پیش دکتر بهروز مقدادی یا از طریق سامانه رسا لزشون مشادره بگیرین من که با لانزو و بکلوفن رففلکسو کنتربم کردم 

دختر من رفلاکس پنهان داشت  بعد چهار ماهگی خوب شد البته رفلاکسش شدید نبودشیر مادر میخورد من خیل ...

سلام دوست عزیز.پسر من هم رفلاکس پنهان داره. حالت کمانی به خودش میگیره. خس خس سینه داره. همش انگار یه چیزی میخوره و دهنش در حال جنبیدنه. دکترش میگه شدید نیست و دارویی نداد. ممکنه پسرم تا چهار ماهگی خوب بشه بدونه دارم. فقط برا کولیکش بهش بی بی کر و کولیکید داده

سلام دوست عزیز.پسر من هم رفلاکس پنهان داره. حالت کمانی به خودش میگیره. خس خس سینه داره. همش انگار یه ...

سلام شما پسرتون بهتر شد؟

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
دختر من رفلاکس پنهان داشت  بعد چهار ماهگی خوب شد البته رفلاکسش شدید نبودشیر مادر میخورد من خیل ...

سلام عزیزم دختر شما وزن گیریش چطور بود؟

رعایت چی میکردی مثلا چیا؟؛

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2706