2703
2553
عنوان

ازچوبی خسته شدم

1179 بازدید | 46 پست

سلام خانماخیلی لاغرم عین یه تیکه چوب خشک، مثل کش قیطان ،مثل نی قلیون، مثل معتادا ...سلامتی چاقا،کپلا وهمینطورکپلا..توروخداراهنماییم کنین چاق بشم اگه تجربه ای دارین بگین قدم177وزنم64دیشب رفتیم مهمونی جاریم که باهاش قهرم هی ازبدیای لاغری میگفت کلادوس دارم چاق شم هعیییی روزگاااار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من دوسدارم 5 کیلو کم کنم. کاش میشد اینو می آدمش بتو. هم تو راضی هم من☺️

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

جاریت داشته همونجاش که میسوخته آب میریخته 

چاق نشو برو باشگاه یکم حجم بده به عضلاتت 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2714

قرص سیپرو هپتادین بخور مولتی ویتامین بخور برو دکتر بهت فک کنم امپول بده اون موقع میای تاپیک میزنی چجوری لاغرشم      

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

هییی روزگار منم میخوام لاغر بشم چیزایی که نشاسته داره بیشتر مصرف کن ماکارونی سیب زمینی 

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴
2706