2733
2734
عنوان

بچه اولمه لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب بعد اب نريزم داخلش؟

چرا دیگ  یه شیشه  خیارشور بزرگا باید برداری موادشو ک ریختی توش باید تا لبش اب بریزی چون برنجش نیاز داره توش بجوشه فقط رقتی چخت درشو تا یه ساعت باز نکنین خوب خنک بشه خیلی گاز دارع مثل زود پز

میگما چرا اینجاگفتی میکس نکن گرفتارمیشی؟ من موز و فرنی میکس میکنم. یا شیرو خرما یا بیکسویت مادروم ...

چون بچم یه از اول همه چی میکس کردم الان ک یه سال و نیمشم هس با میکس میخوره فقط بلد نیس بجوه  دکتر مسگفت باید با پشت قاشق له میکردی از اول

2728
چون بچم یه از اول همه چی میکس کردم الان ک یه سال و نیمشم هس با میکس میخوره فقط بلد نیس بجوه  دک ...

بادسگاه میکس میکردی؟ من باگوشت کوب له میکنم بعدباقاشق میکس می کنم.خوبه اینجور؟

بادسگاه میکس میکردی؟ من باگوشت کوب له میکنم بعدباقاشق میکس می کنم.خوبه اینجور؟

ببین عزیزم  باید یه کم درشت باشه بدی خیلی صافه صاف نباشه  من تو مخلوط کن میریختم الانم میریزم یه کم درشت باشه عوق میزننه برا همین میگم با پشت قاشق له کن فقط گوشتش رو چرخ کن 

2738

حداقل ۱۰ قاشق بده

فرنی 

زرده تخم مرغ

لعاب برنج

موز و سیب رنده شده

سوپ.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بنظرم تا قبل یکسالگی بیشتر رو شیر تمرکز کن چون شیر بهشون وزن میده من سه وعده غذا میدم 750سیسی هم شیر

متم سه وعده میدم.ولی دخترمن تا6ماه بزور رونمودار خودش بود.حتی اخر6ماه کمی اومدزیر تمودار.ولی ماه هفتم کمی رفت بالای نمودار. فک کنم بخاطرغذای کمکی بود

متم سه وعده میدم.ولی دخترمن تا6ماه بزور رونمودار خودش بود.حتی اخر6ماه کمی اومدزیر تمودار.ولی ماه هفت ...

دختر منم دقیقا مثل بچه شماس تا 6 ماه رو نمودار بود ولی ماه هفتم چون خوب غذا خورد بهتر شد ولی ماه هشتم باز کمتر شد چون دوندون دراورد الان چند کیلویه؟ولی بنظرم غذا نباید جای شیر رو بگیره اول شیر میدم بعد غذا