2726
عنوان

كلاهبرداري با كار در منزل

6853 بازدید | 39 پست

دوستان حدود ده روز پيش از اونجايي كه ديدم زندگيم نميگذره دنبال كار در خانه بودم تو ديوار بسته بندي پيدا كردم گفت سي و هفت تؤمن بريز تا حداكثر سه روز كار برات ميفرستم هر هفته ميام جلو در تحويل ميگيرم حالا پولو ريختم ديگه تو تلگرام جواب نميده از اول تلفن كه جواب نميداد

اخه خدارو خوش مياد؟ اگه أوضاعم خوب بود كار در منزل ميخواستم چيكار

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم

دسرسیتو قط میکننا

تازه ترکید قبلی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای بابا چرا مردم اینقدر بد شدن

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

هرچی اگهی بسته بندی تو دیواره کلاهبرداریه همه اونایی گه اولش پول میخوان مثه مور و ملخ هم زباد شدن خدا ازشون نگذره که ار مردم ندار و بدبخت میدزدن از حلقومشون پایین نره انشالله که بشه بیماری لاعلاج صدبرابرشو خرج دوا دکترشون کنن

وجدان ندارن خیر نبینن الهی؛ کاش بش میگفتی ی عکس از وسیله هایی که قراره بسته بندی کنم بفرست

يه فيلم فرستاد از اين پازل هاي مقوايي بود با يه دستگاه كوچيك بسته بندي ميكردن

من خوشبختم😍بیاین همیشه به چیزای خوب فکر کنیم و جذبش کنیم

یکی میگفت تو دیوار ۱۵ تومن بریز برات برنامه بیت کوین بریزم درامد کسب کن 

بلاکش کرد 

دیگه شما نفهمیدی کلاهبرداریه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706