2737
2734
عنوان

به نظرتون برم یا نه؟

72 بازدید | 8 پست

سلام

بچه ها شوهر من ی اخلاق عجیبی داره گاهی وقتا از سوراخ سوزن رد میشه گاهی از در دروازه رد نمیشه

یه پسردایی دارم که سربازه و الان اومده مرخصی  (ما خانوادگی خیلی هم رو دوست داریم و عاطفی هستیم) حالا دیشب داییم اینا اومدن خونه مامانم که پسرداییم بچه های من رو ببینه ماهم بیرون بودیم شوهرم از اون وقتاش بود که از در دروازه تو نمیومد برای همین به مامانم گفتم ما نمیایم خونه تون بعدم کارمون طول کشید از اونطرف مامانم شام داییم اینا رو نگه داشته بود بعد دیدم اخلاق شوهرم بهتره بهش گفتم پس بریم بچه ها رو ببینن زنگ زدم مامانم گفت داریم شام میخوریم شوهرمم شاکی شد که چرا صبر نکردن ما برسیم خلاصه دردسرتون ندم نرف خونه مامانم گفت امروزم حق نداری بری پیش داییت از طرفی پسرداییم فردا میره و میترسم داییم ذلخور بشه از طرفی حوصله دعوا ندارم به نظرتون چیکار کنم برم نرم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
اخه زندگی مون کف دستشونه بعدم میترسم باز شب را بیافتن بیان خونمون

با قربون صدقه شوهرت رو راضیش کن

بعد هم بگو بگیم مامانت اینا هفته دیگه بیان دور هم باشیم

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2738