2726
عنوان

امپول زیرجلدی انوکساپارین سدیم

1066 بازدید | 19 پست

بچه ها ََکیا تاحالا این امپولو زدن؟ ایا خودمون میتونیم بزنیم؟ 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم از اول بارداری تا حالا خودم میزنم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2728

من بلد نیستم میشه بهم یاد بدید چجوری

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

اخه یه عالمه دارم سختمه هرروز برم درمونگاه

عزیزم شما هم ای وی اف کردین؟ از پستاتون  فهمیدم، خداروشکر الان باردارید؟ 

میشه بپرسم مشکلتون چی بوده؟ 

من بلد نیستم میشه بهم یاد بدید چجوری

ناف با زاویه ۹۰ درجه با فاصله ۵ انگشت نصبت ب ناف باید بزنی 

برای بازو زاویه ۴۵رو بالای بازو ک دردش کمتر  احتیاج ب هواگیری هم نداره یکی دوبار بزنی دستت راه میوفته فقط اروم بزن 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
عزیزم شما هم ای وی اف کردین؟ از پستاتون  فهمیدم، خداروشکر الان باردارید؟  میشه بپرسم مشکل ...

اره عزیزم ای وی اف کردم ....ممنونم ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه ........گفتن بارداری بی علت ☹

بهترین جا دور شکمه. همه جای شکم اوکیه به غیر از 5 سانتی ناف، یه نقطه مدام پشت هم نباید تزریق بشه به بافت چربی آسیی میرسونه  پس تو ناحیه شکم چرخش داشته باش برای تزریق. قبلش اگه الکل زدی حتما بذار پوست خشک بشه. بعد پوستو جمع کن بالا تا از عضله زیرش فاصله بگیره سوزن با زاویه 90 وارد کن پوست رو همینطور با دست نگه داشته باش تا آخر تزریق. خیلی آروم باید تزریق بشه. وقتی کل آمپول خالی شد 10 ثانیه صبر کن بعد سوزنو از پوست خارج کن. بعد از تزریق هم ناحیه رو اصلا ماساژ نده 

2706