2726
عنوان

حساسیت به زرده تخم مرغ نینیم

3254 بازدید | 31 پست

بچه ها پسرم ۸ ماهشه دیروز برای اولین بار یه نخود زرده بهش دادم اوکی بود تا شب بهش سوپ دادم بالا اورد فکر کردم زباد دادم شیر دیگه نخورد نفخ کرد شکمش امروز هر چی میدم بالا اورد تا دوزاریم افتاد به زرده حساسیت داشته حالا میخوام بپرسم تا چند روز این علایم هست تا کاملا اثر زرده بره ؟ 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید حساسیت پروتیین گاویه😐 ببرش دکتر مدفوعش سبز نیست؟

حساسیت که داره شیر خشک مخصوص میخوره اوکی هست از اون نظر تنها چیز جدیدی که دیروز تا حالا دادم همون زرده اس

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2728
حساسیت اینجورنیس....نن ابجیم حساسیت داشت دونه قرمزمیزدکل صورتش

دونه هم زده خودم میدونم حساسیته تجربه اش را دارم فقط نمیدونم تا چند روز اثر ش میره

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
حساسیت که داره شیر خشک مخصوص میخوره اوکی هست از اون نظر تنها چیز جدیدی که دیروز تا حالا دادم همون زر ...

خوب زرده تخم مرغ نباید بدی اگه حساسیت پروتیین گاوی باشه 

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍
ما تو اقواممون داریم از همه طرف تحریمن اما دکتر گفته شیر خودتونو بهش بدین مادرا جوری تحریمن ک صبحونش ...

تو بارداری زیاد  شیر نخور لیدی میل هم اگه دکتر نوشت نخور

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

[QUOTE=108187051]چمیدونستم اخه زرده مهمه [/نه اصلا هرچی ک ب تخم مرغ مربوطه نباید بدی حتی کیک صنعتیا هیچییی توفی شکلاتی شکلات خودش بعضی میوه ها هم نمیتونه بچه بخوره باید بپرسی از دکترت

تو بارداری زیاد  شیر نخور لیدی میل هم اگه دکتر نوشت نخور

واقعا از اینه؟؟😟 ینی هرروز نباید شیر بخورم؟ نه اونو نمیخورم چون خودم اضافه وزن گرفتم ورم دارم

واقعا از اینه؟؟😟 ینی هرروز نباید شیر بخورم؟ نه اونو نمیخورم چون خودم اضافه وزن گرفتم ورم دارم

اره دکتر مقدادی گفته بود که استفاده بیش از حد از لبنیات در دوران بارداری و شیردهی زمینه ساز الرزی به بچه میشه اونموقع که حامله بودم یه کاربرا گفت تحقیق کردم لیدی میل حساسیت به پروتیین گاوی میاره برای بچه ها ولی من احمق تو بارداری میریختم تو شیر میخوردم

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
اره دکتر مقدادی گفته بود که استفاده بیش از حد از لبنیات در دوران بارداری و شیردهی زمینه ساز الرزی به ...

درسته این دوتایی ک تو اطراف ما بچشون اینطوره دکتر گفته معلوم نبست از چی میاد همیشه میگفتم مگه میشع دکتر ندونه ک شما الان راهنماییم کردین خیلی خیلی ممنون ازت برای نی نی دعا میکنم هرچه زودتر حساسیتش ازبین بره🌹🌹

دونه هم زده خودم میدونم حساسیته تجربه اش را دارم فقط نمیدونم تا چند روز اثر ش میره

تادوسه روز هستش...فقط هرمدت یبارتخم مرغوبهش بده ..دکترابجیم میگفت هرماده غذایی که حساسیت داره مثلا یه ماه بعدبهش بدیدکم کم ازسرش میفته ...واقعاهم ابجیم بعدا راحت خوردومشکلی هم نداشت

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
2706