2726

سلام دیروز پسرمو تو 28 روزگی ختنه کردم و فقط تو ادرار اولش بیقراری کرد و سوالایی کدارم

چرک خشک کنش تا چند روز بدم و چیکار کنم و ن کم نکنه یا حداقل کمتر کم کنه؟ 

استامینفون‌شو تا چند روز بدم؟ 

و گلاب ب روتون مدفوع بچم خیلی شل و آبکی و خیلی تند تند دستشویی میکنه چیکار کنم به دکتر گفتم گفت مشکلی نیس اگ زرد و دون دون باشه اما امروز دون دون نبود از صبح ینی اسهال شده و دارو نساخته بهش؟ اگ از داروها چی براش بگیرم بهتره؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

چرک خشک کن چرا؟

من ندادم 

استا هم تا ۳  نوبت دادم 

مدل پی پی ش هم بخاطر مصرف دارو هست و طبیعیه

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم تو برگش نوشته اگ ندم عفونت میکنه جاش

نه اصلا عفونت نمیکنه به من کع دکتر معروفی هم هست فقط استامینوفن داد در صورت درد اونم

بعدش پمادو بزن اون اسهال هم بخاطر داروه بعدشم جیش بچه شوره بریزه روش نمیزاره عفونت کنه نترس خیالت راحت بخاطراین میگن تو سن کم

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
2728

جالب پس چرا دکتر بچه من گفت حتمن چرک خشک کنشو بده

خانمی شما اگه دکتر بچت چرک خشک کن نوشته پس بده چون لابد ی چیزی میدونه ک نوشته 

اول زنگ بزن ب دکترش بگو اسهال گرفته ک شربت و برات عوض کنه 

ولی سر خود قط نکن شربتو

جالب پس چرا دکتر بچه من گفت حتمن چرک خشک کنشو بده خانمی شما اگه دکتر بچت چرک خشک کن نوشته پس بده چو ...

باش حتما بهش میگم ک دارو عوض کنه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
ینی داریوش عوض کنم؟ 

نع عوض نکن اگع میدونی درد داره استامینوفن بده منکه نه استامینوفن دادم نه زیاد چربش کردم مای بی بی هم کردم خودش خوب شد دو روزه البته مال پسرمن بخیه بود

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
سفالکسین125

خب منم همینو میدادم حتمن پسرت ب این شربت حساسیت داره من دو ماه پیش ختنه کردم بچمو 

پسر من ۱۳ ماهش بود ک ختنش کردم

پمادم اول تتراسایکلین تا سه روز زدم بعدم با وازلین چربش میکردم تا ی ماه

پسر من دوره حلقش چرک داد دکترش گفت طبیعیه و فقط ایتا داد 

چرکشم بعد دوروز خوب شد

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
2706