1464
1411

خواهرانه کمکم کنید 

قبلا با یه پسر اشنا شدم و خیلی خیلی همو دوست داشتیم اما به هم دیگه نرسیدیم نه مامان و بابام مخالف بودن نه مامان و بابای نامزدم مخالف بودن این دفعه خدا مخالف صددرصد بود و دقیقا دو روز قبل از عقدمون فوت کرد😔من الان23سالمه و دانشجو هستم دوتا خواستگار سر سخت دارم هر دو وضع خوبی دارن و واقعا ادمای خوب و خانواده داری هستن اما یکیشون یه بچه داره و 10سال از من بزرگ تره که راضی نیستم اما اون یکی خیلی موقعیتش خوبه 

اما نمیتونم قبول کنم که با یه مرد دیگه باشم برام سخته مامانمم میگه دیگه تموم شده عمرش به دنیا نبوده حتی مامانشم میگه تو حق زندگی داری اما نمیتونم اینارو قبول کنم خواهرانه بهم کمک کنین لطفا 😢

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473
با دومی چند بار قرار بذارید با هم بیرون برید.در ضمن هیچ وقت از شکست عاطفیتون صحبت نکنید چون به خودتو ...

اخه نمیشه که نگم هر چی باشه تو زندگیم بوده نمیدونم چه جوری منظورمو برسونم 

دو سال

گلم خدا رحمتش کنه روحش شاد 

اما تو هم حق زندگی داری دیر یا زود بالاخره ازدواج میکنی 

الان که این موقعیت خوب اومده یه شانس به زندگیت بده شاید اکه ردش کنی یه همچین موقعیتی دیگه پیش نیاد 

خدایا شکرت که خوشبختم ❤️❤️❤️❤️
1449
1476
همه همینو میگن بهم😔 ممنونم عزیزم

انشالله خوشبخت بشی نمیگم فراموشش کن چون فراموشش کردن خیلی سخته اما جای اونو یه گوشه کنار قلبت بزار براش نماز بخون قرآن بخون 

تا دلت آروم بگیره 

خدایا شکرت که خوشبختم ❤️❤️❤️❤️
دو سال

به آینده ات فکر کن. به قول مادرت عمرش تا این حد بوده. خودت رو آروم کن بعدش به فکر ازدواج باش.تقدیرت رو از خدا بخواه

برای شفاسوره حمد ، معجزه آساست که معجزه به هوش اومدن بیمار کمایی ام رو دیدم. برای شرکت در گروه حمد شفا 1200 تایی ، به این آی دی در تل پیام بدید.elahehza
1331