2737
2734

ما همسایه ایم.چندباری به جاریم گفتم فلانی روبفرست بیاد خونمون با بچم بازی کنه(دخترمن یه سالشه.پسرجاریم ۷ )اولا جدیدا با بچه بد رفتاری میکنه.مثلا دیشب خدارحم کرد داشت بچه رو خفه میکرد.دوما بشدت فضوله و شکمو.مثلا من همزن برقی ندارم ‌.دیشب شوهرم یه پودر کیک خرید گفت واسه بچمون درست کن.اون ازونطرف شنید .گفت منم خیلی دوس دارم بخورم شیرین درست کن.منم گفتم همزن نداریم.امروز نزدیک ظهر اومده تو کوچه داد زده زن عمو زن عمو دروباز کن همزن اوردم(منم دروباز کردم.حالا وارد هم نیستپ ب کیک پختن.خلاصه اومد تو .منم گفتم فعلا نمیتونم درست کنم ‌.بلدنیستم(خلاصه ی گیری داده بود ک درست کن من دوس دارم.باید میرفت مدرسه .بزور ردش کردم .بزور با این شرط ردش کردم ک درست کنم بعدازظهر ک از مدرسه اومد براش کیک بزارم.با یه بچه یک ساله  ک بخدا بزور از پسش برمیام این پسر هم اضافع شده 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

عزیزم اونم هفت سالشه و بچه اس هنوز قدرت تشخیص بالایی نداره

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدا 

تقصیر. کار. خودتی از همون اول پسر. بچه فضول کنجکاو هفت ساله و بیاد. با دختر یکساله بازی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟اونوقت تنهاشونم میزاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

دلمم براش میسوزه راهش ندم .اصلا اگه راهشم ندم انقد در میکوبه ابرو ریزی راه میندازه.کل محل میفهمن ک من دروبراش باز نمیکنم..بنظرتون با لین بچه بی تربیت چکار کنم؟خیلی حرصم میگیره مامان خودش تو خونه استراحت کنه من مثل کلفتا برا بچش زحمت بکشم.بعد بچمو هم اذیت میکنه.میاد سه ساعت میشینه هرچی بهش میکم برو میخوام بچمو بخوابونم تو اینجا باشی نمیخوابه گوش نمیده 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738

اونکه بچه است گناهی نداره

اما شما ب مادرش بگو دوتا بچه خطرناکه تنها بمونن منکه مشغول کارم

دیروز گلوی بچه رو گرفته خدا رحم کرد من سررسیدم

فلانی جان بی زحمت نفرستش چون من کار دارم نمتونم بالاسرشون باشم

2706