2703
2553
عنوان

رفلاکس لعنتی،خواهشا کمک کنید

115 بازدید | 15 پست

دخترم دو ماهشه رفلاکس شدید داره 

طفلکم داره هلاک میشه نه خداب نداره نه خوراک

بچم از بیخوابی داره زجر میکشه تا خوابش میبره سر سی ثانیه بیدار میشه نمیتونه شیر بخوره وزنش افتضاحه

بی نهایت بیقراره و جیغ میزنه همه خسته شدیم

امروز میخوام ببزم دکتر مقدادی شما به بچه هاتون چی دادین خوب شد

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
من هرچی دادم خوب نشد اخر موند ب وقتش خودش خوب شد باید تحمل کنی سخته ولی چاره نیس

کی خوب شد؟؟؟؟ میترسم اسید بیش از حد به مری و جاهای دیگه اسیب بزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دختر منم چهار ماهشه هنوز رفلاکس داره دیروزم بردمش دکتر 

البته نسبت ب قبل خیلی خیلی بهتره 

دیگه از چهارماهگی فک کنم خوب میشه 

زیرشو شیب دار کن صاف نخوابونش

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
اره هزار جور داروی قویتر دادم نکسیوم و زانتاک و متوکلومرامید ولی انکار بدترش کرده اسیدش بی نهایت شده

آخی بمیییرم گناه داررره

2714
دختر منم چهار ماهشه هنوز رفلاکس داره دیروزم بردمش دکتر  البته نسبت ب قبل خیلی خیلی بهتره  ...

چه دارویی دادین بهش؟؟؟؟

دختر شمام بیقرار بود؟؟؟؟

چه دارویی دادین بهش؟؟؟؟ دختر شمام بیقرار بود؟؟؟؟

یه قطره ی پدی لاکت دیشب داد بهم باز

و یه شربت رانیتیدین 

آره خیلی بیقراری میکرد الان خیلی  بهتره خوابشم بهتر شده الانم خوابیده 

البته قطره و اینا زیاد دادم بهش . کولیکید.پدی لاکت شربت رازیانه 

دلم بزاش خیلی میسوزه با هر گریش منم گریه میکنم مگه چند وقتشه که اینجور عذاب میکشه

وای منم وقتی خیلی گریه میکرد باهاش گریه میکردم آخه دختر من خیلی کوچول موچوله وقتی گریه میکنه دوس دارم بمیرم 

ولی نگران نباش عزیزم چشم بهم بزنی میگذره خداروشکر دختر منم دیگه داره خوب میشه 

ژبیعیه دیگه همه بچه ها اذیت میشن سعی کن آروم باشی ک ازت آرامش بگیره من خودمم خیلی هول میشدم اوایل اعصابم زود خورد میشد

اره هزار جور داروی قویتر دادم نکسیوم و زانتاک و متوکلومرامید ولی انکار بدترش کرده اسیدش بی نهایت شده

عزیزم طفلی، غصه نخور گلم پسر منم تا یک سال داروی رفلاکس خورد، این روزام میگذره بالاخره، پیگیر درمانش باشه اما آرامشت رو حفظ کن. استرس شما رو بچه هم حس میکنه و بیقرارتر میشه. به زور بهش شیر نده. شیب محل خوابش رو رعایت کن، حتما هم براش از این ننو طنابیا بگیر خیلی بهش آرامش میده و خوابش رو بهتر میکنه

عزیزم طفلی، غصه نخور گلم پسر منم تا یک سال داروی رفلاکس خورد، این روزام میگذره بالاخره، پیگیر درمانش ...

اخه دکتر میگه تکونش نباید بدی اتفاقا میزاریمش تو پتو دو تا تاب که میخوره میخوابه ولی دکتر گفت این کار رو نکنید

اخه دکتر میگه تکونش نباید بدی اتفاقا میزاریمش تو پتو دو تا تاب که میخوره میخوابه ولی دکتر گفت این کا ...

نمیدونم والا، پسر من که فقط اینجوری آروم میشد

احتمالا منظور دکتر رو پا تکون دادن و خوابوندن نبوده، چون اون رو منم شنیدم که واسه نوزاد و جمجمه نوزاد خطرناکه، اما ننو نه، چون کل بدن با هم جابجا میشه اونم ملایم. میخوای دوباره رفتی دقیقتر ازش سوال کن که اگه ایراد نداشت بچه الکی اذیت نشه

2706