2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دستور نون رو از نت بگیر و برای پخت از دکمه کانوکشن استفاده کن روی پایه کوتاه

توی سینی خودش که مشکیه گوده باید بزارم ؟؟سیب زمینی چی بلدید باهاش سرخ کنیددددد؟

فک کنم یاید روی ماکرو بزارم!نمیدنم فقط توش کیک و پیتزا پختم.ولی نووووون میخام یاد بگیرم خداااا برا ع ...

استارتر چ جوری کیک پختی . رو چی تنظیمش کردی ؟ از کدوم وسایلش استفاده کرده . من پخت فست فود و غذای ایرانی داره ولی پخت کیک نداره 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️
توی سینی خودش که مشکیه گوده باید بزارم ؟؟سیب زمینی چی بلدید باهاش سرخ کنیددددد؟

نه تو اون نزار تو یه ظرف تفلون یا پیرکس بزار ،واسه سیب زمینی هم بهشون روغن بمال روپایه بلند بزار

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
استارتر چ جوری کیک پختی . رو چی تنظیمش کردی ؟ از کدوم وسایلش استفاده کرده . من پخت فست فود و غذای ای ...

ببین قالب کیک روی پایه کوتاه بزار ،دکمه کانوکشن ۴۵دقیقه با دمای ۱۷۰درجه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
فک کنم یاید روی ماکرو بزارم!نمیدنم فقط توش کیک و پیتزا پختم.ولی نووووون میخام یاد بگیرم خداااا برا ع ...

من دارم کیکم پختم اما نون نه البته شوهرم برام تنظیمش کرد این لعنتی خیلی پیچیدست

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2706