2737
2734
عنوان

خانم های باردار بیاین لطفا

103 بازدید | 12 پست

دوستم بارداره فکر کنم هفته ۱۱ هست.میگه از دیروز تا حالا رنگ ادرارش سفید شده و تکرر ادرار گرفته امروزم ببخشید گلاب به روتون حالش بهم خورده که فقط آبکی بوده و خیلی زرد رنگ بوده به نظرتون مشکلی هست.خودش اینجاست لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه تا بخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تهوع زیاد نداشته از اول بارداریش

خب ادرارش اگه بی رنگ بوده که طبیعیه وقتی آب بدن زیاد باشه بی رنگ میشه 

استفراغ هم همینجوریه زرده 

ربطی نداره هروقت باشه ممکنه حال ادم بهم بخوره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
خب ادرارش اگه بی رنگ بوده که طبیعیه وقتی آب بدن زیاد باشه بی رنگ میشه  تهوع هم همینجوریه زرده& ...

اخه به خاطر تکرر ادرارش اصلا آب نخورده از دیروز تا حالا  کلا آب زیاد نمیخوره که آب بدنش زیاد باشه

اخه به خاطر تکرر ادرارش اصلا آب نخورده از دیروز تا حالا  کلا آب زیاد نمیخوره که آب بدنش زیاد با ...

بهتره بره یه آزمایش عفونت ادراری بده ممکنه از عفونت ادراری باشه و یا از حاملگی

من خودم هفته ۱۵ ام دم دیقه دستشویی ام آزمایش هم دادم عفونت نبود

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
ممنون‌ عزیزم

وقتی معده خالی باشه آب زرد بالا میاری که از صفرا میاد اصلا هم جای نگرانی نداره.ادرار بی رنگ هم مشکلی نداره ولی واسه اینکه خیالش راحت شه عصر یه آزمایش ادرار بده

رنگ ادرار ک طبیعیه بخاطر اینکه تندتند دسشویی میریم،تهوع هم ک اونم باز طبیعیه🤔ربط ب چیزی داره ک خورده

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤