2733
2734
عنوان

کیا بچه های شیر به شیر دارن ؟

166 بازدید | 22 پست

بچه ها من دخترم هشت ماهشه خیلیم ماشالا شیطونه از من انرژی می گیره چند وقته شوهرم می گه یه بچه دیگه می خوام البته به شوخی می گه جرات نمی کنه جدی بگه منم از یه جهت دلم می خواد یه بچه دیگه داشته باشم دخترم تنها نباشه از یه جهت هم می بینم بچه داری واقعا سخته از طرفی هر دومون هم آدمی نیستیم که نسبت به آینده بچه بی مسئولیت باشیم از یه طرف می گم تک فرزندی از بعضی جهات بهتره از یه طرفم می گم خوب نیست بعدم من الان سی و دو سالم هست می ترسم چند سال دیگه پشیمون بشم که دیگه دیر شده باشه شما برام از تجربیاتتون بگید بتونم درست تصمیم بگیرم البته اینم بگم سر دخترم کیست داشتم دو سال طول کشید تا باردار شدم ولی دکتر می گه بعد زایمان کیستا از بین میره

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بزار حداقل ۱سال و نیم بشه بعد اقدام کن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۳۱ سالمه و پسرم ۱۰ ماهه س بشدت عاشق بچه ی دومم ولی چون شاغلم اونم تو بیمارستان میترسم ازپسش برنیام حالا میمونم پسرم ۳ساله بشه سبک سنگین کنم بیارم یا نه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728

اینجا همه بهت میگن که بسته بابا🤣🤣🤣

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
منظور شوهرم اینه که سال دیگه اقدام کنیم فاصله سنی شون زیاد نباشه

یه سوال پریود شدی شما؟

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
منظور شوهرم هم همینه 

اها فک کردم الان

اختلاف بچه های من میشه ۲سال و ۸ ماه😅😅😅

2738
منم ۳۱ سالمه و پسرم ۱۰ ماهه س بشدت عاشق بچه ی دومم ولی چون شاغلم اونم تو بیمارستان میترسم ازپسش برنی ...

منم می گم بچه ها تا سه سالگی نیاز شدید به مادر دارن دخترم گناه داره حداقل براش به اندزه کافی وقت بذارم خیلیم بغلی هست تصور اینکه با شکم سنگین اینم همش بغلم باشه برام ترسناکه 😅 بعدم ویارو خستگی بارداری و بعدم زایمانو رسیدگی کردن به دو تا بچه دست تنها برام واقعا سخته

یه سوال پریود شدی شما؟

اره دخترم از پنج ماهگی دیگه شیر خودمو نخورد ماه بعدش پریود شدم 

اها فک کردم الان اختلاف بچه های من میشه ۲سال و ۸ ماه😅😅😅

اون یه جوری تنظیم کرده پیش خودش که بشه دو سال 😅 ولی من می گم حداقل دخترمو از شیر بگیرم از پوشک بگیرم براش وقت بذارم بعد به فکر دومی باشم

من پسر اولم ۸ماهه بود حامله شدم فاصله ی سنیشون ۱.۵ساله درسته واسه پدر و مادر سخته اما خب باهم بزرگ شدن.در ضمن خودم خیییلی ضعیف شده بودم

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
بچه ی اولم با دومی ۱ سال ۹ ماه اختلاف سنی دارن.دومی باسومی ۱ سال و ۱۱ ماه

سخت نبود ؟ کسی هست بهت کمک کنه ؟

من پسر اولم ۸ماهه بود حامله شدم فاصله ی سنیشون ۱.۵ساله درسته واسه پدر و مادر سخته اما خب باهم بزرگ ش ...

منم سر همین یه دونه نابود شدم به  هر دو شیر خودتو دادی ؟

2706